PĒDĒJĀS PĀRSKATĪŠANAS DATUMS: [20.09.2018]

 

UZŅĒMUMA COCA-COLA SĪKDATŅU NOTEIKUMI

 

Šajos uzņēmuma „Coca-Cola” Sīkdatņu noteikumos (turpmāk —“Sīkdatņu noteikumi”) ir aprakstīti dažādi sīkdatņu veidi, kurus mēs izmantojam saistībā ar mūsu tīmekļa vietni, kura pieder un kuru kontrolē uzņēmums NV Coca-Cola Services SA, kura juridiskā adrese ir Chaussée de Mons 1424, 1070 Briselē, Beļģijā (turpmāk — „Coca-Cola” vai „mēs”), no kuras jūs piekļūstat šiem Sīkdatņu noteikumiem (turpmāk — „Vietne”). Coca-Cola nosaka šajos Sīkdatņu noteikumos aprakstītos personas datu apstrādes līdzekļus un nolūkus, un tādējādi (ES regulas 2016/679 izpratnē) ir datu pārzinis.

Atkarībā no Vietnes, kurai piekļūstat, papildus šiem Sīkdatņu noteikumiem uz jums attiecas arī mūsu paziņojumi par konfidencialitāti https://www.coca-cola.lv/lv/konfidencialitate, kuri papildina šos Sīkdatņu noteikumus. 

Jums ir iespēja atļaut izmantot sīkdatnes 2, pirms ienākat šajā Vietnē.

Ja jums ir radušies kādi jautājumi, sazinieties ar mums e-pastā kharm@coca-cola.com,  vai arī rakstiet mums: Coca-Cola Balti Jookide AS, Mustamäe tee 16, 10617 Tallinn, Estonia.

 

Saturs

 

1. KAS IR SĪKDATNES? 3

 

2. KĀ ES VARU PĀRVALDĪT SĪKDATNES? 4

 

3. KĀDA VEIDA SĪKDATNES MĒS IZMANTOJAM? 5

 

4. ŠO SĪKDATNŪ NOTEIKUMU ATJAUNINĀŠANA 10

 

1. KAS IR SĪKDATNES?

· Sīkdatnes ir standartizēta funkcija, ko izmanto tīmekļa vietnes, kas mums ļauj jūsu datorā saglabāt neliela izmēra datni par jūsu veikto mūsu Vietnes apmeklējumu. Tās tiek plaši izmantotas, lai palīdzētu tīmekļa vietnēm funkcionēt, vai strādāt labāk un efektīvāk, piemēram, ļaujot vietnei jūs atpazīt un atcerēties informāciju, kas jums tīmekļa vietnes lietošanu padarīs daudz ērtāku (piemēram, atceroties jūsu izvēļu iestatījumus). Sīkdatnes arī palīdz mums saprast, kuras Vietnes sadaļas jums ir noderīgas un kuras nepieciešams uzlabot, kā arī ļauj izsekot jūsu Vietnē veiktajām darbībām, lai mēs varētu personificēt jums paredzētās reklāmas.  

 

· Pirmās puses sīkdatnes un trešās puses sīkdatnes

Sīkdatnes tiek lejupielādētas jūsu datorā, kad pirmo reizi apmeklējat Vietni. Nākamajā reizē, kad jūs apmeklējat Vietni no tās pašas ierīces, sīkdatnes un ierīcē saglabātā informācija tiek vai nu nosūtīta atpakaļ uz vietni, kas to izveidoja (pirmās puses sīkdatne) vai uz citu vietni, kurai tā pieder (trešās puses sīkdatne). 

Šie trešo pušu pakalpojumu sniedzēji jūsu datorā izvieto sīkdatnes brīdī, kad jūs pierakstāties viņu lapās, vai arī apmeklējat mūsu Vietni. Mēs nevaram ietekmēt sīkdatņu iestatījumus šajās citās tīmekļa vietnēs. Lai saņemtu informāciju par to, kā trešu pušu pakalpojumu sniedzēji izmanto sīkdatnes, apmeklējiet viņu tīmekļa vietnes.

Pirmās puses un trešo pušu sīkdatnes tīmekļa vietnei ļauj atpazīt, vai jūs jau pirms tam esat piekļuvis Vietnei, izmantojot interneta pārlūku, un — daudzos gadījumos — ļauj mainīt attēlojamo saturu.

Ja jūs neatļausiet izmantot nekādas sīkdatnes, tad netiks izmantotas ne pirmās puses, ne trešās puses sīkdatnes. Abi sīkdatņu veidi savā starpā nebūs nošķirti.

· Ilglaicīgajās un pagaidu sīkdatnes

Atkarībā no sīkdatņu darbības ilguma, var izšķirt „ilglaicīgās” un „pagaidu” sīkdatnes.

Ilglaicīgā sīkdatne ir sīkdatne, kura glabājas jūsu datorā, līdz ir beidzies tās derīguma termiņš, vai arī tā tiek dzēsta. 

Savukārt pagaidu sīkdatne tiek dzēsta, kad jūs aizverat pārlūku. 

 

Apmeklējot Vietni, papildus aicinājumam pieņemt sīkdatnes, kā aprakstīts turpmāk 2, jūs parasti arī varat izvēlēties, vai piekrist sīkdatnēm, proti, attiecīgi mainot interneta pārlūka iestatījumus. Papildu informāciju sk. turpmāk tekstā 2. punktā.

2. KĀ ES VARU PĀRVALDĪT SĪKDATNES

 

· Nepiekrišana sīkdatņu izmantošanai

 

Jums ir iespēja piekrist sīkdatņu izmantošanai, kas, apmeklējot mūsu Vietni, jums ļaus izmantot visas Vietnes funkcijas bez ierobežojumiem. Ja jūs neatļaujat izmantot Obligāti nepieciešamās sīkdatnes, tad tas var ietekmēt jūsu lietotāja pieredzi un funkcionalitāti, izmantojot šo Vietni. Tas, ka jūs neatļaujat izmantot citas sīkdatnes, var neietekmēt jūsu lietotāja pieredzi un funkcionalitāti, izmantojot šo Vietni.

Ja jūs neatļausiet izmantot nekādas sīkdatnes, tad tiks deaktivizētas gan pirmās puses, gan trešo pušu sīkdatnes. Turklāt, pirmās puses sīkdatnes tiks dzēstas. Mēs nevaram dzēst trešo pušu sīkdatnes. Tāpēc jums būs jādzēš šīs trešo pušu sīkdatnes. To var izdarīt jūsu pārlūka iestatījumos (sk. nākamo indikatoru).

 

· Deaktivizējiet un/vai dzēsiet sīkdatnes jūsu pārlūkā

Pārmaiņus un/vai papildus tam, jūs varat mainīt sīkdatņu iestatījumus jūsu pārlūkā. Jūsu interneta pārlūks ļauj mainīt sīkdatņu iestatījumus. Šos ar sīkdatnēm saistītos pārlūka iestatījumus parasti var atrast jūsu tīmekļa pārlūkprogrammas izvēlnē „Iespējas” (Options), „Rīki” (Tools) vai „Izvēles” (Preferences). Jūs arī varat skatīt pārlūka sadaļu „Palīdzība” (Help). Dažādi pārlūki izmanto atšķirīgus mehānismus, lai atspējotu sīkdatnes.

Sīkāku informāciju par to, kā pārvaldīt jūsu sīkdatņu iestatījumus, sk. turpmākajās saitēs:

 

Sīkdatņu iestatījumi pārlūkā Internet Explorer

Sīkdatņu iestatījumi pārlūkā Firefox

Sīkdatņu iestatījumi pārlūkā Chrome

Sīkdatņu iestatījumi pārlūkā Safari

 

Attiecībā uz pārlūka iestatījumiem saistībā ar iepriekšējo sīkdatņu dzēšanu, tie paši principi attiecas arī uz jauno sīkdatņu deaktivizēšanu, izmantojot jūsu pārlūkprogrammas iestatījumus.  Lūdzu, ievērojiet attiecīgos jūsu pārlūka norādījumus, kā aprakstīts iepriekš 2.

Tiešsaistē ir pieejami dažādi rīki, kas ļauj iztīrīt visas sīkdatnes, kuras ir palikušas pēc dažādu tīmekļa vietņu apmeklēšanas, piemēram, vietnē www.allaboutcookies.org.

Ja apmeklēsiet šo Vietni no dažādiem datoriem, jums katrā no tiem būs jāmaina attiecīgie sīkdatņu iestatījumi. 

 

3. KĀDA VEIDA SĪKDATNES MĒS IZMANTOJAM?

 

Turpmāk mēs esam uzskaitījuši dažādus sīkdatņu veidus, kurus mēs un trešās puses izmantojam Vietnē: Obligāti nepieciešamās sīkdatnes, Darbības uzlabošanas sīkdatnes, Funkcionālās sīkdatnes, Mērķētās sīkdatnes un Sociālo tīklu sīkdatnes.

 

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Obligāti nepieciešamās sīkdatnes garantē funkcijas, bez kurām jūs nevarēsiet izmantot šo Vietni, un cita starpā nodrošina, ka tad, kad jūs izsaucat tīmekļa vietnes attiecīgas funkcijas, tiek parādīta vietnes versijas ar tādu ar platjoslu saistītu datu daudzumu, kas atbilst jūsu izmantotajam interneta savienojumam. Turklāt šādas sīkdatnes gādā par to, ka, ja jūs pārvietojaties starp vietnes lapām, notiktu funkcijas maiņa no „http” uz „https”. Papildus tam, šī tipa sīkdatnes glabā jūsu lēmumu par sīkdatņu izmantošanu mūsu Vietnē.

Proti, Obligāti nepieciešamās sīkdatnes, kuras mēs izmantojam ir:

1. Sīkdatnes, kuras izmantotas tikai, lai nodrošinātu saziņu internetā; un

2. Sīkdatnes, kuras ir obligāti nepieciešamas, lai mēs varētu jums nodrošināt pakalpojumu, kuru jūs esat nepārprotami pieprasījuši (t.i., ja šīs sīkdatnes tiktu atspējotas, mēs nevarētu jums nodrošināt pakalpojumu, kuru jūs esat nepārprotami pieprasījuši).

Obligāti nepieciešamo sīkdatņu izmantošana iepriekš aprakstītajiem nolūkiem ir balstīta uz mūsu leģitīmajām interesēm nodrošināt Vietnes pienācīgu tehnisko darbību, piekļuvi tai un tās izmantošanu, kā arī sniegt jums pakalpojumu(s), kuru(s) jūs esat nepārprotami pieprasījuši.

Darbības uzlabošanas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai mums sniegtu statistikas informāciju par Vietnes veiktspēju (piemēram, lai veiktu apmeklējumu uzskaiti, nodrošinātu datplūsmas avotus).  

 

Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ļauj Vietnei atcerēties jūsu izdarītās izvēles, sniedzot jums plašākas un pielāgotākas iespējas. Šajā kategorijā var būt iekļautas trešo pušu sīkdatnes.

 

Mērķētās sīkdatnes.  Mērķētās sīkdatnes izveido, lai Vietnē attēlotu jums pielāgotas reklāmas, atkarībā no jūsu interesēm, vai arī lai pārvaldītu mūsu reklāmas. Šīs sīkdatnes ievāc informāciju par jūsu darbībām šajā Vietnē un citās vietnēs, lai rādītu jums pielāgotas reklāmas. 

 

Sociālo tīklu sīkdatnes. Sociālo tīklu sīkdatnes ievāc informāciju par jūsu sociālo tīklu izmantošanu, lai izveidotu jūsu profilu.  

 

Turpmākajās tabulās ir uzskaitīti visi sīkdatņu veidi, kurus mēs un trešās puses izmantojam Vietnē, kā arī informācija par to uzglabāšanas periodiem (t.i., cik ilgi katra sīkdatne paliks jūsu ierīcē), to izcelsmi (t.i., pirmās puses vai trešās puses sīkdatnes), un to, vai dati tiek nosūtīti ārpus Eiropas Ekonomikas zonas.

 

 

Minēto četru veidu sīkdatnes iedala pagaidu sīkdatnēs (jeb „apmeklējuma sīkdatnēs”) un ilglaicīgajās sīkdatnēs (jeb „pastāvīgajās sīkdatnēs”).

Apmeklējuma sīkdatnes reģistrē jūsu darbības tikai vienā interneta vietnes lietošanas reizē. Apmeklējums sākas, kad atverat interneta vietni, un beidzas, kad aizverat to. Pēc tam sīkdatne uz visiem laikiem tiek dzēsta.

Pastāvīgās sīkdatnes tiek saglabātas jūsu tālrunī vai datorā noteiktu laika periodu. Tās tiek aktivētas automātiski, kad apmeklējat noteiktu interneta vietni.

Vēl sīkdatnes var būt pirmās puses sīkdatnes un trešās puses sīkdatnes. Pirmās puses sīkdatni jūsu apmeklējuma laikā saglabā „Coca-Cola” interneta vietne, savukārt trešās puses sīkdatni saglabā cita persona. „Coca-Cola” sniedz atļauju tikai apstiprinātām trešo pušu sīkdatnēm.

 

Sīkdatņu klasifikācija interneta vietnē www.coca-cola.com

 

 

Obligātās sīkdatnes

„Coca-Cola” izmanto obligātās sīkdatnes turpmāk minētajiem mērķiem.

• Lai atcerētos informāciju, kuru esat ievadījis konkrētos laukos, kad pārvietojieties uz citām lapām vienā interneta pārlūkprogrammas izmantošanas reizē.

• Lai atpazītu jūs, kad esat pierakstījies vietnē coca-cola.com

• Lai nodrošinātu pieslēgšanos vajadzīgajam serverim, ja ir ieviestas izmaiņas interneta vietnes darbībā.

Tās sīkdatnes, kuras „Coca-Cola” klasificējis kā obligātās sīkdatnes, NETIEK izmantotas turpmāk minētajiem mērķiem.

• Informācijas vākšanai, kas varētu tikt izmantota, lai jums reklamētu produktus vai pakalpojumus.

• Lai „atcerētos” jūsu izvēles un lietotājvārdu ilgāk par pašreizējo apmeklējumu.

Ja lietojat mūsu interneta vietni, tad automātiski piekrītat arī mūsu obligāto sīkdatņu izmantošanai.

Ja liedzat šo sīkdatņu darbību, tad mēs nevaram garantēt jūsu drošību un paredzēt interneta vietnes darbības kvalitāti.

Turpmāk sniegts „ Coca-Cola” sīkdatņu saraksts, kuras klasificētas kā obligātās sīkdatnes interneta vietnē

 

 

Sīkdatnes nosaukums Sīkdatnes veids Sīkdatnes darbības laika beigas Kategorija Lietojums Papildu informācija

ASP.NET_SessionId Apmeklējuma sīkdatne Aizverot pārlūku Zema vai nav kategorijas Apmeklējums Šī sīkdatne atpazīst jūsu unikālo sesiju vietnes izmantošanas laikā.

WT_FPC Pastāvīgā sīkdatne 10 gadi Vidēja Analīze Šī ir Webtrends apmeklētāju sīkdatne un tiek izmantota, lai nodrošinātu pārlūka sesiju un apmeklētāju identifikāciju

_utma Pastāvīgā sīkdatne  2 gadi Vidēja Analīze Google analītika: Tiek izmantotas, lai iegūtu informāciju par to kā apmeklētāji izmanto mūsu interneta vietni. Sīkdatnes iegūst anonīmu informāciju, tai skaitā apmeklētāju skaitu, kā apmeklētājs nokļuvis vietnē, un lapas, kuras apskatītas.

_utmb Pastāvīgā sīkdatne  30 minūtes Vidēja Analīze Augstāk minētais

_utmc Pastāvīgā sīkdatne   Zema vai nav kategorijas Analīze Augstāk minētais

_utmz Pastāvīgā sīkdatne  6 mēneši Vidēja Analīze Augstāk minētais

 

 

Darbības uzlabošanas sīkdatnes

„Coca-Cola” izmanto darbības uzlabošanas sīkdatnes turpmāk minētajiem mērķiem.

• Lai vāktu statistikas informāciju par mūsu interneta vietnes lietojumu.

• Lai uzlabotu interneta vietnes darbību, fiksējot novērotās KĻŪDAs.

• Lai izmēģinātu dažādus interneta vietnes dizaina veidus.

Tās sīkdatnes, kuras „Coca-Cola” klasificējis kā darbības uzlabošanas sīkdatnes, NETIEK izmantotas turpmāk minētajiem mērķiem.

• Lai „atcerētos” jūsu izvēles un lietotājvārdu pēc pašreizējā apmeklējuma.

Dažu sīkdatņu pārvaldību mūsu vajadzībām veic citi uzņēmumi, taču mēs ļaujam tiem izmantot šīs sīkdatnes vienīgi iepriekš norādītajos nolūkos.

Ja lietojot mūsu interneta vietni, tad automātiski piekrītat arī mūsu darbības uzlabošanas sīkdatņu izmantošanai. Ja liedzat šo sīkdatņu darbību, tad mēs nevaram jums garantēt mūsu interneta vietnes darbības kvalitāti.

Turpmāk sniegtajā sarakstā norādītas trešo pušu sīkdatnes, kas klasificētas kā darbības uzlabošanas sīkdatnes.

Sīkdatnes nosaukums Sīkdatnes veids Sīkdatnes darbības laika beigas Kategorija Lietojums

_utma Pastāvīgā sīkdatne  2 gadi Potenciāla Analīze Google analītika: Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai iegūtu informāciju par to kā apmeklētāji izmanto mūsu interneta vietni. Mēs izmantojam šo informāciju, lai veidotu pārskatus un lai uzlabotu vietnes darbību. Sīkdatnes iegūst anonīmu informāciju, tai skaitā apmeklētāju skaitu, kā apmeklētājs nokļuvis vietnē, un lapas, kuras apskatītas.

_utmb Pastāvīgā sīkdatne  30 minūtes Potenciāla Analīze Augstāk minētais

_utmc Pastāvīgā sīkdatne   Vidēja Analīze Augstāk minētais

_utmz Pastāvīgā sīkdatne  6 mēneši Potenciāla Analīze Augstāk minētais

uuid Pastāvīgā sīkdatne 4 gadi Potenciāla Sociālie portāli Tiek izmantota, lai izsekotu tam, ko apmeklētājs dara un kam uzklikšķina, pārvietojoties no vietnes uz vietni, izmantojot internetu. Laika gaitā, vientes kā xgraph.net var palīdzēt izveidot apmeklētāja interneta profilu, kurā iekļautas vietnes, kuras parasti tiek apmeklētas, kā izmantots meklētājs, pirkumi un citas darbības.

uvc Pastāvīgā sīkdatne 1 diena, 9 stundas Potenciāla Sociālie portāli Šīs sīkdatnes pievieno trešās personas pakalpojumu sniedzējs. Šo sīkdatni pievieno, lai ļautu mūsu apmeklētājiem dalīties ar vietnes saturu sociālajos portālos un epastā.

di Pastāvīgā sīkdatne 2 gadi Potenciāla Sociālie portāli Augstāk minētais

dt Pastāvīgā sīkdatne 30 dienas, 9 stundas Potenciāla Sociālie portāli Augstāk minētais

loc Pastāvīgā sīkdatne 2 mēneši, 28 dienas Potenciāla Sociālie portāli Augstāk minētais

psc Pastāvīgā sīkdatne 2 gadi Potenciāla Sociālie portāli Augstāk minētais

uid Pastāvīgā sīkdatne 2gadi Potenciāla Sociālie portāli Augstāk minētais

uit Pastāvīgā sīkdatne 1diena, 9 stundas Potenciāla Sociālie portāli Augstāk minētais

uvc Pastāvīgā sīkdatne 2 gadi Potenciāla Sociālie portāli Augstāk minētais

xtc Pastāvīgā sīkdatne 2 gadi Potenciāla Sociālie portāli Augstāk minētais

CokeURLsession Apmeklējuma sīkdatne  Vidēja Apmeklējums Šī sīkdatne atpazīst jūsu unikālo sesiju vietnes izmantošanas laikā.

X-Mapping-fjhppofk Apmeklējuma sīkdatne  Vidēja Apmeklējums Tiek izmantota slodzes līdzsvarošanai, t.i. tā savieno apmeklētāju ar konkrēto serveri (un vēl dažiem rezerves/slodzes līdzsvarotājiem), kas nodrošina saturu.

JSESSIONID Apmeklējuma sīkdatne  Vidēja Apmeklējums Šī sīkdatne atpazīst jūsu unikālo sesiju vietnes izmantošanas laikā.

mc Pastāvīgā sīkdatne 5 gadi Potenciāla Analīze Izsekošanas sīkdatņu programma, kas var arī parādīt uzlecošās reklāmas

ACOOKIE Pastāvīgā sīkdatne 3 gadi, 290 dienas Potenciāla Analīze

BID Pastāvīgā sīkdatne 25 gadi, 10 mēneši Potenciāla Apmeklējums Sīdatnes atpazīst jūs kā ticketmaster.co.uk lietotāju. Sīkdatnes ietaupa jūsu laiku, uzglabājot jūsu kontaktinformāciju.

BRAND Apmeklējuma sīkdatne  Vidēja Apmeklējums Augstāk minētais

NDMA Apmeklējuma sīkdatne  Vidēja Apmeklējums Augstāk minētais

SID Apmeklējuma sīkdatne  Vidēja Apmeklējums Augstāk minētais

CFCLIENT_BDACMS Pastāvīgā sīkdatne 30 gadi Potenciāla Apmeklējums Nav zināms

CFGLOBALS Pastāvīgā sīkdatne 30 gadi Potenciāla Apmeklējums Nav zināms

CFID Pastāvīgā sīkdatne 30 gadi Potenciāla Apmeklējums Nav zināms

CFTOKEN Pastāvīgā sīkdatne 30 gadi Potenciāla Apmeklējums Nav zināms

ASPSESSIONIDACRBCQRR Apmeklējuma sīkdatne  Vidēja Apmeklējums Šī sīkdatne atpazīst jūsu unikālo sesiju vietnes izmantošanas laikā.

icl_current_language Pastāvīgā sīkdatne 1 diena, 9 studas Potenciāla Apmeklējums Tiek izmantota, lai saglabātu izvēlēto valodu vietnes lietošanai, lai jums nebūtu atkārtoti jāmaina valodas iestatījumi.

2f73a5bbb927ec872d678cc9cfe7ffd0 Apmeklējuma sīkdatne  Vidēja Apmeklējums

PHPSESSID Apmeklējuma sīkdatne  Vidēja Apmeklējums Šī sīkdatne atpazīst jūsu unikālo sesiju vietnes izmantošanas laikā.

CMPS Apmeklējuma sīkdatne  Vidēja Apmeklējums Savieno tirgotāju apmaksas pakalpojumus: var izmantot sīkdatnes, lai personalizētu un uzlabotu pakalojuma izmantošanas pieredzi, ietaupītu laiku.

_canary Pastāvīgā sīkdatne 5 mēneši, 3 nedēļas Potenciāla Analīze Portāls Twitter saņem pierakstīšanās datus no mūsu mājas lapu apmeklējumiem, kuros izmantoti mūsu sociālie logrīki, kā, piemēram, Tweet un Sekot pogas. Šajos datos ietilpst tāda informācija kā IP adrese, pārlūkprogrammas veids, attiecīgās vietnes adrese, izmantotās lapas, sīkdatnes un citas darbības ar pogām vai logrīkiem, kā norādīts mūsu privātuma politikā: https://twitter.com/privacy

VISITOR_INFO1_LIVE Pastāvīgā sīkdatne  7 mēneši, 3 nedēļas Potenciāla Mediji Mēs varam izmantot Youtube, lai ievietotu video materiālus. Kad mūsu vietnē skatāties lapu, kurā ievietots Youtube video, Youtube izveido vismaz trīs sīkdatnes: VISITOR_INFO1_LIVE, use_hitbox, un PREF. Mūsu vietnes ievieto video materiālus no Youtube. Tādējādi, kad apmeklējat kādu no šīm lapām, jūs nonākat saskarē ar Youtube sīkdatnēm, kuras mēs nepārvaldām.  Vairāk informācijas par Youtube sīkdatņu izmantošanu pieejams šeit: www.google.com/policies/

 

 

Funkcionālās sīkdatnes

„Coca-Cola” izmanto funkcionālās sīkdatnes turpmāk minētajiem mērķiem.

• Lai „atcerētos” jūsu norādītos iestatījumus, piemēram, valodas izvēli, izvēles, teksta izmēru, izkārtojumu un krāsas.

• Ja tas nepieciešams, norādītu, ka esat pierakstījies vietnē.

• Lai „atcerētos” vai iepriekš esam piedāvājuši aizpildīt anketu.

• Lai kopīgotu informāciju ar mūsu partneriem, kuri sniedz noteiktus pakalpojumus interneta vietnē. Kopīgotā informācija tiek izmantota vienīgi attiecīgā pakalpojuma, produkta vai funkcijas nodrošināšanai, bet nekādiem citiem mērķiem.

 

Tās sīkdatnes, kuras „Coca-Cola” klasificējis kā funkcionālās sīkdatnes, NETIEK izmantotas turpmāk minētajiem mērķiem.

• Lai jums adresētu reklāmas mūsu interneta vietnē, kā arī citās interneta vietnēs.

Dažu sīkdatņu pārvaldību mūsu vajadzībām veic citi uzņēmumi – šādā gadījumā mēs ļaujam trešajām pusēm izmantot šīs sīkdatnes vienīgi iepriekš norādītajos nolūkos.

Jūs varat izlemt, vai atļaut šo sīkdatņu izmantošanu, taču to apturēšana var būt saistīta ar dažu pakalpojumu nepieejamību. Turklāt to apturēšanas gadījumā mēs nevaram saglabāt informāciju par to, ka esat atteikušies no kādiem pakalpojumiem.

Turpmāk sniegts sīkdatņu saraksts, kuras klasificētas kā funkcionālās sīkdatnes.

Sīkdatnes nosaukums Sīkdatnes veids Sīkdatnes darbības laika beigas Kategorija Lietojums

Language Pastāvīgā sīkdatne  6 mēneši Zema Valodas izvēle

Cookie_policy Pastāvīgā sīkdatne  6 mēneši Vidēja Saglabā informāciju par sīkdatņu noteikumu izskatīšanu

visited Pastāvīgā sīkdatne  6 mēneši Zema Saglabā informāciju par spēles spēlēšanu – izmanto spēles noteikumu uzlecošā loga atveidei

 

 

Mērķētās sīkdatnes

Kau arī mēs dažkārt izmantojam mērķētās sīkdatnes, mēs neizmantojam nekāda veida reklāmas sīkdatnes.

Coca-Cola izmanto mērķētās sīkdatnes turpmāk minētajiem mērķiem:

• Lai veidotu savienojumu ar tādiem sociālajiem portāliem kā Facebook. Pastāv iespēja, ka sociālie portāli šo informāciju izmantos reklāmas nolūkos.

Jūs varat izlemt, vai atļaut šo sīkdatņu izmantošanu, taču to apturēšana var būt saistīta ar dažu pakalpojumu nepieejamību. Visas šīs sīkdatnes pārvalda citi uzņēmumi, tāpēc to apturēšanai iespējams izmantot viņu piedāvātos rīkus.

 

 

Sīkdatņu dzēšana

Ja neesat apmierināts(-a) ar sīkdatņu izmantošanu mūsu interneta vietnē, tad tās var vienkārši dzēst no sīkdatnēm paredzētās mapes jūsu interneta pārlūkā.  Pārlūka iestatījumos var arī bloķēt sīkdatnes vai norādīt, lai pirms sīkdatnes saglabāšanas datorā tiktu parādīts brīdinājuma paziņojums.

Tā kā interneta pārlūki ir ļoti dažādi, mēs nepiedāvājam instrukcijas tiem visiem, taču jūs varat apmeklēt ‘All About Cookies’ vietni, lai iegūtu papildu informāciju.

Ja izmantojat „Windows Explorer”, veiciet šādas darbības:

• noklikšķiniet uz „Windows Explorer”,

• rīkjoslā nospiediet pogu „Search” (Meklēt),

• izvēlieties opciju „Folders and Files” (mapes un datnes) un meklēšanas laukā ierakstiet „cookie” (sīkdatne),

• nolaižamajā izvēlnē „Look In” (Meklēšanas vieta) izvēlieties opciju „My Computer”,

• noklikšķiniet uz „Search Now” (Sākt meklēšanu),

• iezīmējiet un atveriet atrastās mapes,

• uzklikšķiniet, lai iezīmētu sīkdatni,

• nospiediet pogu „Delete” (Dzēst), lai dzēstu sīkdatni.

Ja nelietojat „Windows Explorer”, starta izvēlnē noklikšķiniet uz opcijas „Help” (Palīdzība) un meklējiet informāciju, kā atrast „cookies” jeb sīkdatnes.

Dzēšot sīkdatnes, jums var nebūt pieejami noteikti pakalpojumi mūsu interneta vietnē vai citur.

 

 

4. ŠO SĪKDATŅU NOTEIKUMU ATJAUNINĀŠANA

Jūs varat uzzināt, kad šie Sīkdatņu noteikumi tika pēdējo reizi mainīti, šīs lapas augšdaļā pārbaudot atzīmi „PĒDĒJĀS PĀRSKATĪŠANAS DATUMS”.

 

Par visām plānotajām izmaiņām šajos Sīkdatņu noteikumos mēs jums paziņosim pirms tās faktiski stāsies spēkā.

 

Sīkdatņu reklāmkarogs

S.A. Coca-Cola Services N.V (turpmāk — „mēs”) paredz izmantot sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas dažādiem nolūkiem, taču tam ir nepieciešama jūsu atļauja. Noklikšķiniet uz pogas „Pieņemt sīkdatnes” (Accept Cookies), lai piekristu saņemt sīkdatnes, vai pogu „X”, lai no tām atteiktos, un lai iegūtu plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm, kā arī noteiktu ierobežojumus atsevišķām sīkdatnēm, noklikšķiniet uz saites „Sīkdatņu iestatījumi” (Cookie Settings).  Jums būs iespēja izvēlēties atļaut šajā tīmekļa vietnē izmantot konkrētas sīkdatnes. Sīkdatņu reklāmkarogs paliks aktīvs, kamēr jūs neiestatīsiet savas izvēles. Mēs neizmantosim nekādas citas sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, kā vien tās, kuras ir obligāti nepieciešamas, lai tīmekļa vietne varētu darboties, ja jūs neatļausiet izmantot šīs sīkdatnes.