KAS IR ZIEMASSVĒTKU KARAVĀNA?

“Ziemassvētku karavāna” ir labdarības projekts, kura mērķis ir radīt bērniem labākus apstākļus sportošanai. Šis ir Coca-Cola HBC Latvia un Latvijas Olimpiskās komitejas kopprojekts. Tās laikā pašvaldības, organizācijas, uzņēmumi un sabiedrība aicināti ziedot sporta inventāru, lai palīdzētu atbalstīt sportisku, izglītotu, drosmīgu un mērķtiecīgu jauno paaudzi.

PIETURVIETAS

21. decembris 16:00 – 20:00 Rīga, Brīvības piemineklis
22. decembris 11:00 – 12:30 Jelgava, Pasta sala (pie slidotavas)
22. decembris 16:00 – 20:00 Valmiera, laukums pie Kultūras centra
23. decembris 12:00 – 13:30 Sigulda, laukums pie viesnīcas “Sigulda”

 

PASĀKUMA APRAKSTS

“Ziemassvētku karavāna” ir pasākums visai ģimenei. Tās laikā ne tikai tiks vākti ziedojumi, bet apmeklētājus izklaidēs Ziemassvētku vecītis un atraktīvi rūķīši, kas aicinās bērnus iet rotaļās un radīs Ziemassvētku atmosfēru. Katru no pilsētām apmeklēs arī Latvijas olimpieši, kuri pasākuma laikā parādīs bērniem, kā iesildīties, un atbildēs uz interesentu jautājumiem. Rīgas un Valmieras pasākuma apmeklētājus priecēs arī īpaša Normunda Rutuļa uzstāšanās un Ziemassvētku vecīšu darbnīca ar dāvanām un aktivitātēm mazajiem. Jelgavā pasākuma laikā bērniem būs bez maksas iespējams slidot blakus esošajā slidotavā.

PASĀKUMU PROGRAMMAS

21. decembrī
Atklāšanas pasākums Rīgā pie Brīvības pieminekļa
16:00 Uzrunas teiks Aldons Vrubļevskis, Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents, un Māris Bērziņš, Coca-Cola HBC Latvia tirdzniecības vadītājs
16:15 Vārds Rīgas domes pārstāvim
16:30 Iesildīšanās ar Latvijas Olimpiskās komandas pārstāvjiem Līnu Mūzi (vieglatlēte), Oskaru Melbārdi (bobslejists), Zigismundu Sirmo (vieglatlēts) un Zinti Ekmani (Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas viceprezidents)
17:00 Uzstāsies Normunds Rutulis, būs atvērtas Ziemassvētku vecīša un rūķīšu darbnīcas, notiks dāvanu dalīšana skolām un bērniem

22. decembrī
Pasākums Jelgavā Pasta salā
11:00 Uzrunu teiks Žoržs Tikmers, Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs
11:15 Vārds Jelgavas domes pārstāvim
11:20 Iesildīšanās ar Latvijas Olimpiskās komandas pārstāvjiem Inetu Radeviču (vieglatlēte) un Mārtiņu Pļaviņu (pludmales volejbolists)
11:40 Rotaļas ar Ziemassvētku vecīti un rūķīšiem, dāvanu dalīšana skolām

22. decembrī
Pasākums Valmierā laukumā pie Kultūras centra
16:00 Uzrunas teiks Einārs Fogelis, Latvijas Olimpiskās vienības valdes priekšsēdētājs
16:17 Vārds Valmieras domes pārstāvim
16:20 Iesildīšanās ar Latvijas Olimpiskās komandas pārstāvjiem Ivo Lakuču (BMX riteņbraucējs) un “Valmiera/ORDO” basketbolistiem
17:00 Uzstāsies Normunds Rutulis, būs atvērtas Ziemassvētku vecīša un rūķīšu darbnīcas, notiks dāvanu
dalīšana skolām un bērniem

23. decembrī
Pasākums Siguldā laukumā pie viesnīcas “Sigulda”
12:00 Uzrunu teiks Siguldas domes pārstāvis
12:20 Iesildīšanās ar Latvijas Olimpiskās komandas pārstāvjiem Martinu Dukuru (skeletonists), Tomasu Dukuru (skeletonists) un Daini Dukuru (Skeletona izlases galvenais treneris)
12:40 Rotaļas ar Ziemassvētku vecīti un rūķīšiem, dāvanu dalīšana skolām

KĀ TU VARI PALĪDZĒT?

Arī Tu vari palīdzēt, ziedojot jaunu vai mazlietotu sporta inventāru - bumbas, lecamauklas, nūjas, riņķus vai jebko citu -, kas varētu noderēt sporta stundās. Piemēram, ja mājās ir liekas futbola, basketbola vai volejbola bumbas, kas ir labā stāvoklī, vai neizmantoti vingrošanas riņķi un paklājiņi, un vēlies palīdzēt skolām, tad gaidīsim tevi ar visu ģimeni kādā no “Ziemassvētku karavānas” pieturvietām. Visi šie ziedojumi tiks nogādāti skolām Jelgavas un Valmieras pilsētās, un Siguldas novadā, lai radītu bērniem labākus apstākļus sportošanai. Tu vari palīdzēt, ziedojot kaut vienu bumbu vai lecamauklu. Ziedojumiem nav jābūt lieliem ne izmēra, ne daudzuma ziņā.

ZIEDOJUMI TIKS NOGĀDĀTI

Laurenču sākumskolai, Mores pamatskolai, Jelgavas 4. vidusskolai, Jelgavas 1. internātpamatskolai, Jelgavas 2. pamatskolai, Jelgavas 5. vidusskolai, Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolai – attīstības centram, Valmieras speciālajai pirmsskolas izglītības iestādei “Bitīte”, Rīgas 66. speciālajai vidusskolai, pamatskolai “Rīdze”, Rīgas Sanatorijas internātpamatskolai, Rīgas Daugavgrīvas vidusskolai, Rīgas 25. vidusskolai un Ziepniekkalna sākumskolai.