1.2

Ja nejaušas sakritības rezultātā tiek atskaņota kāda no Tavām iecienītākajām dziesmām, izmantot frāzi “šī ir mana dziesma” un / vai dejot vēl trakāk, ir stingri aizliegts.

2.3

Ja esi selfiju entuziasts, izmantot tēmturi #iwokeuplikethis, zinot, ka tā nepamodies, ir stingri aizliegts.

SCHWEPPES CLASSICS

  1. Tonic Water

  2. Bitter Lemon

  3. Ginger Ale

  4. Russchian

  5. Virgin Mojito

Schweppes Logo

SCHWEPPES SPRITZ Noteikumi un nosacījumi

 

Lūdzam rūpīgi iepazīties ar šo līgumu (“vienošanās”). Dzerot jauno Schweppes Spritz, Tu apņemies ievērot visus šīs vienošanās noteikumus un nosacījumus.

 

Ja Tev nav pieņemami šīs vienošanās nosacījumi, nedzer dzērienu un, kad noslēgumā pie opcijas “piekrist” tiem vai “nepiekrist”, spied “nepiekrist”.

 

Ja Schweppes Spritz ir daļa no Tevis iegādāta kokteiļa un Tu nepiekrīti šīs vienošanās nosacījumiem, pavaicā cilvēkam bāra otrā pusē vai autorizētam izplatītājam pilnus noteikumus un nosacījumu, kas atrodami http://SchweppesSpritz.com/legal/sales_policies

 

1. MŪZIKAS PASĀKUMI

 

1.1. Tu nedrīksti un Tu apņemies nedoties pie DJ ar lūgumu nospēlēt “Tavu dziesmu” – lai vai cik liela vēlme Tev būtu to darīt.

1.2. Ja nejaušas sakritības rezultātā tiek atskaņota kāda no Tavām iecienītākajām dziesmām, izmantot frāzi “šī ir mana dziesma” un / vai dejot vēl trakāk, ir stingri aizliegts.

1.3. Jebkāds centiens uzsākt sarunu ar DJ, lai tādā veidā spodrinātu Tavu tēlu, ir stingri aizliegts.  

1.4. Izlikšanās par mūzikas pazinēju, draugiem nemitīgi vaicājot, vai viņi “zina šīs dziesmas nosaukumu” un / vai nemitīga dziesmu meklēšana Shazam, lai pierādītu savu taisnību, ir stingri aizliegta.

1.5. Mēs neļaujam Tev izpaust savu tīksmināšanos par mūziku, ar aizvērtām acīm šūpojot galvu vai spēlējot gaisa ģitāru.    

 

2. KOMUNIKĀCIJA SOCIĀLAJOS TĪKLOS

 

2.1. Ievietojot bildi jebkurā sociālo tīklu platformā, Tu apņemies nepamatoti bildē neatzīmēt cilvēkus, kas tajā nav, jo tas tiks uzskatīts, kā izmisīgs centiens iegūt vairāk “patīk” šai bildei.   

2.2 Sociālo tīklu bildēs Tu nedrīksti būt ar lūpām tūtiņas formā (“duck face”). Pat ne jokojoties.

2.3 Ja esi selfiju entuziasts, izmantot tēmturi #iwokeuplikethis, zinot, ka tā nepamodies, ir stingri aizliegts.

2.4 Brīvdienu bildēm ir aizliegts pievienot nosaukumus “smagi strādāju”, “mans birojs šai dienai”, “biroju dzīve” vai tiem līdzīgus. Tas nav izklaidējoši.

2.5 Sociālajos tīklos atrodamo informāciju par attiecību statusu vai jebkuru citu tur atrodamo informāciju par kāda personīgo dzīvi, nav atļauts izmantot sarunās (hei, es redzēju, ka Tev ir puisis!”. Tā ir stalkošana.

2.6 Pievienot kādu saviem sociālo tīklu draugiem laikā, kad ar viņu sarunājies klātienē, ir aizliegts, jo tas izskatās pēc izmisuma.

 

3. SOCIĀLĀ UZVEDĪBA

 

3.1. Baudot Schweppes Spritz, Tu apņemies neuzsākt strīdu ar draugiem par to, kurš maksās rēķinu, lai tādā veidā dižotos jaunajai simpātijai, kuru esi uzaicinājis uz tikšanos.

3.2. Tu neizmantosi viltotu pieticību kā atrunu, lai patiesībā lielītos par savu darbu, mašīnu vai eksotisko ceļojumu, kurā tikko biji, nupat iepazītiem cilvēkiem.

3.3. Tiem, kas dzer Schweppes Spritz ir stingri aizliegts uzstāt uz tīklošanos vai kontaktu apmaiņu pirms plkst.12.00 – laikā, kad cilvēki vienkārši vēlas baudīt mirkli. Ja Tu atpūtā iepin biznesu, mēs paturam tiesības Tavā biznesā ievest ballīti.

3.4. It kā nejauša slavenu cilvēku vārdu pieminēšana, kurus Tu it kā pazīsti, lai pievērstu savu sarunbiedru uzmanību, netiks paciesta.

3.5. Atbalsts un solījumi draugiem, tiekoties ar viņiem, ir un paliek atbalsts un solījumi. “Es aizmirsu” nav attaisnojums.

3.6. Uzsākt sarunu, gaidot rindā un tualeti un / vai laikā, kamēr kārto dabiskās vajadzības, ir stingri aizliegts. Mēs tiešām ceram, ka šim nav nepieciešams papildu skaidrojums.

 

4. PĒC DARBA

 

4.1 Izlikšanās, ka strādā, lai tā vietā dotos kaut kur ar draugiem, ir stingri aizliegta. Izņemot gadījumus, kad jāsatiek draugs, kas nav satikts 10 gadus un joprojām grib “ballēties, kā vecajos laikos”.

4.2 Parakstot šos noteikumus un nosacījumus, Tu piekrīt, ka frāze “esmu parādā Tev dzērienu” vienmēr arī tiks realizēta, tiešām nopērkot un piedāvājot dzērienu šim cilvēkam. Bez atrunām.

4.3 Izlikšanās, ka lasi ļoti svarīgu e-pastu, laikā, kad kāds Tev zvana, lai aicinātu uz satikšanos pēc darba, ir stingri aizliegta.

4.4 Frāzes "Es Tev došu ziņu" izmantošanai vienmēr jāseko arī reālai ziņas došanai un kolēģu satikšanai. Nekādas seriālu skatīšanās tā vietā!

4.5 Ložņāšana internetā, kopā ar kaķi sēžot mājas dīvānā, neskaitās “citi plāni”.

 

5. RANDIŅI

 

5.1 “Dod pieci” nav veids, kā sveicini savu jauno simpātiju. Šis izmantojams, tikai satiekoties ar draugiem.

5.2 Sarunas par bijušajiem nav piemērotas pirmajam randiņam, tāpēc tās ir aizliegtas.

5.3 Paziņot par šķiršanos īsziņas tekstā ir stingri aizliegts. Ja esi ar kādu bijis vismaz uz diviem randiņiem, šis cilvēks ir pelnījis vismaz telefona zvanu.

 

6. NEVAINOJAMA PASNIEGŠANA

6.1 Tu piekrīti pilnībā izbaudīt ikvienu ballīti, kurā tiek dzerts mūsu produkts. Mēs pilnībā atbalstām prieka gūšanu draugu kompānijā, smiešanos no visas sirds un jaunu draudzību veidošanu. Kā nekā Schweppes Spritz ir augstākās klases sabiedrības dvēsele.

6.2 Dzerot mūsu produktu, Tu piekrīti to pilnībā izbaudīt katru malku. Ja precīzāk, Tu piekrīti, ka Schweppes Spritz tiks baudīts nevainojami pasniegts: atvēsināts un no glāzes vai pudeles.

 

PAR ŠIEM NOSACĪJUMIEM

Ir iespējams, ka mēs uzlabosim šos noteikumus vai papildu noteikumus, kas attiecas uz Schweppes Spritz, piemēram, atspoguļosim, kas ir un kas nav izsmalcināti. Tev vajadzētu regulāri ielūkoties šajos noteikumos.

Mēs šajā lapā ziņosim par šo noteikumu izmaiņām. Mēs ziņosim par papildu noteikumiem. Izmaiņām nebūs atpakaļejoša spēka, tās stāsies spēkā piecpadsmitajā dienā pēc to paziņošanas. Tomēr izmaiņas, kas būs saistītas ar Schweppes Spritz funkcijām, vai izmaiņas, kuru pamatā būs izsmalcinātībā, spēkā stāsies nekavējoties.

Ja nevēlies piekrist noteikumu izmaiņām, Tev vienkārši nevajadzētu nekad vairs dzert Schweppes Spritz.

 

ES PIEKRĪTU NOTEIKUMIEM UN NOSACĪJUMIEM