Coca-Cola PRIVĀTUMA PAZIŅOJUMS

Pilns paziņojums 

PĒDĒJO REIZI ATJAUNOTS 17.10.2019
 

1. Par ko ir šis Privātuma paziņojums?. 
2. Kādus Personas datus mēs vācam par jums?.
    a. Personas dati, kurus mēs vācam un apstrādājam par jums.
    b. Automātiski apkopota informācija.
    c. Trešās puses datu vākšana un uz interesēm balstīta reklāma
3. Kādus jūsu Personas datus mēs neapkopojam?
4. Nepilngadīgu personu Vietņu izmantošana un brīdinājums vecākiem.. 
5. Jūsu izvēle un kontrole pār jūsu informāciju.
6. Kā mēs izmantojam jūsu Personas datus?.
7. Kam jūsu Personas dati tiek atklāti?
8. Kādu Personas datu nodošanu ārpus Eiropas Ekonomikas zonas mēs veicam?
9. Kā ir ar saitēm uz citām tīmekļa vietnēm, lietotnēm, platformām un tamlīdzīgi?  
10. Kādas ir jūsu tiesības attiecībā uz mūsu veikto jūsu Personas datu apstrādi, kā jūs varat tās īstenot un kā jūs varat sazināties ar mums?.
11. Cik ilgi mēs glabājam jūsu Personas datus?
12. Kā mēs aizsargājam jūsu informāciju.
13. Piemērojamie normatīvie akti 
14. Šī Privātuma paziņojuma atjauninājumi 

    1. PIELIKUMS – Personas datu apstrādātāji
    2. PIELIKUMS - TREŠO PERSONU izsekošanas TEHNOLOĢIJAS  

 

1. Par ko ir šis Privātuma paziņojums?

NV Coca-Cola Services SA, sabiedrība, kuras juridiskā adrese ir Chaussée de Mons 1424, 1070 Brisele ("pārzinis", "CCS", "mēs", "mūsu" un "mums"), ciena jūsu privātumu un vēlas, lai jūs būtu informēts par to, kā tā iegūst, izmanto un atklāj informāciju, kas tieši vai netieši saistīta ar jums kā fizisko personu ("Personas dati"), un kādas tiesības jums ir šajā sakarā.

CCS ir pārzinis (saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes 2016. gada 27. aprīļa Regulu Nr.2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (turpmāk tekstā - "Vispārīgā datu aizsardzības regula"), kas atbild par Privātuma paziņojumā aprakstīto jūsu Personas datu apstrādi.

Šajā Privātuma paziņojumā ("Privātuma paziņojums") ir aprakstīts, kā CCS apstrādā jūsu Personas datus, kas savākti saistībā ar tīmekļa vietnēm (mūsu "Tīmekļa vietnes"), mobilajām vietnēm, lietotnēm, logrīkiem un citām mobilām, interaktīvām funkcijām (kopā - mūsu “Lietotnes”) (turpmāk Lietotnes un Tīmekļa vietnes kopā - “Vietnes”).

Jūsu Personas datu sniegšana mums ir brīvprātīga. Tomēr, ja jūs nesniedzat noteiktu informāciju, mēs, iespējams, nevarēsim nodrošināt dažu šajā Privātuma paziņojumā norādīto mērķu izpildi.

Jūs varat sazināties ar mums, izmantojot kontaktinformāciju, kas norādīta šī Privātuma paziņojuma 10.sadaļā.

 

2. Kādus Personas datus mēs vācam par jums?

Izmantojot Vietnes, tiešsaistē vai ārpus tās, mēs vācam un apstrādājam Personas datus dažādos veidos:

·         Iesniedzot mums personisko informāciju. Mēs apkopojam personisku informāciju par jums, kad jūs to tieši sniedzat mums, piemēram, reģistrējoties, lai izveidotu kontu, vai publicētu komentārus, fotoattēlus un videoklipus vai ierakstītu savu balsi saistībā ar dalību akcijā vai tērzējiet ar lietotājiem;

·         Kad izmantojat mūsu Vietnes. Mēs (un trešās personas - mūsu partneri – darbojoties mūsu vārdā) automātiski apkopojam jūsu personīgo informāciju, kad jūs lietojat mūsu Vietnes.

·         Kad esat bezsaistē. Mēs apkopojam jūsu Personas datus arī tad, ja jūs sadarbojaties ar mums citos veidos, nevis izmantojot mūsu Vietnes, piemēram, ja jūs piedalāties Coca-Cola pasākumos vai sazināties ar mums, izmantojot mūsu partneru Vietnes.

a. Personas dati, kurus mēs vācam un apstrādājam par jums

·         Kontaktinformācija un profila informācija: personiskā informācija, piemēram, vārds, uzvārds, lietotājvārds, dzimšanas datums, tālruņa numurs, adrese, uzņēmuma informācija, vecums, pasta adrese un piegādes adrese, dzīvesvietas valsts, tālruņa numuri un e-pasta adrese, akcijas uzvaras kods, reģistrējoties mūsu vietnēs, pierakstoties mūsu adresātu sarakstā, piesakoties konkursā, iegūstot balvu akcijā vai piesakoties loterijā, vai citādi sazinoties vai mijiedarbojoties ar mums.

·         Izvēļu un interešu informācija: izvēles, kas iestatītas paziņojumiem, mārketinga paziņojumiem un mūsu vietnes rādīšanai;

·         Sociālo mediju profils: ja jūs mijiedarbojaties ar mūsu Vietnēm, izmantojot dažādus sociālo mediju tīklus, piemēram, kad jūs piesakāties Facebook mūsu Vietnēs vai jūs atzīmējat mūs ar “patīk” Facebook vai kad jūs sekojat mums vai kopīgojat mūsu saturu Facebook, Twitter, Snapchat, LinkedIn, Instagram vai citās vietnēs, mēs varam saņemt informāciju no šiem sociālajiem tīkliem, ieskaitot jūsu profila informāciju, lietotāja ID, kas saistīts ar jūsu sociālo mediju kontu, un jebkuru citu informāciju, attiecībā uz kuru jūs atļaujat sociālajam tīklam dalīties ar trešajām personām;

·         Lietotāja ģenerētais saturs (LGS), komentāri, tērzēšana un viedokļi: kad sazināties ar mums tieši, piemēram, pa e-pastu, tālruni, pastu vai aizpildot tiešsaistes veidlapu vai piedaloties tiešsaistes tērzēšanā, mēs ierakstīsim jūsu komentārus un viedokļus. Mēs arī reģistrēsim jūsu izteiktos komentārus un viedokļus, reaģējot uz aptaujām, piesakoties loterijās vai piedaloties akcijās, kuras mēs organizējam. Šīs personas datu kategorijas var ietvert arī balss ierakstus, fotoattēlus un video, ja atļaujat Vietnēm izmantot tiešraides video straumes no jūsu ierīces kameras. Šī funkcija tiek izmantota, lai nodrošinātu uzlabotu interaktīvu pieredzi. Mēs un mūsu pakalpojumu sniedzēji nevācam, nefotografējam vai neierakstām attēlus, video straumes informāciju vai jebkādu informāciju par sejām video straumē. Informācija paliek jūsu ierīcē un tiek dzēsta, kad izslēdzat pārlūkprogrammu vai lietotni. Tomēr mēs un mūsu pakalpojumu sniedzēji var apkopot citu informāciju par to, kā jūs izmantojat funkcionalitāti, piemēram, cik bieži un cik ilgi jūs to lietojat.

·         Atrašanās vietas dati: mūsu lietojumprogramma nevāc, neglabā vai nenolasa atrašanās vietas datus, izmantojot GPS, Wi-Fi vai bezvadu tīkla trijstūri. Mēs vai mūsu trešo pušu pakalpojumu sniedzēji vāc tikai anonimizētu, nejauši ģenerētu lietotņu ID, lai atklātu lietotāja tuvumu mūsu pārdošanas vietai un nosūtītu atrašanās vietas specifiskus reklāmas ziņojumus un atlaidi, kas tiek piedāvāta veikalos jūsu apkārtnē.

 

b. Automātiski apkopota informācija

Kad jūs izmantojat mūsu Vietnes, lasāt mūsu e-pastus vai citādi sazināties ar mums, izmantojot datoru vai mobilo ierīci, mēs un mūsu trešo pušu partneri var automātiski apkopot informāciju par to, kā jūs piekļūstat un izmantojat Vietnes un informāciju par ierīci, kuru izmantojat, lai piekļūtu Vietnēm.

 

Mēs izmantojam šo informāciju, lai uzlabotu un personalizētu jūsu lietotāja pieredzi, lai uzraudzītu un uzlabotu mūsu Vietnes.

Parasti mēs apkopojam šo informāciju, izmantojot dažādas izsekošanas tehnoloģijas, tostarp sīkfailus, Flash objektus, pikseļus, tīmekļa bākas, iegultos skriptus, atrašanās vietas noteikšanas tehnoloģijas un līdzīgas tehnoloģijas (kopā „izsekošanas tehnoloģijas”).

Jo īpaši, izmantojot izsekošanas tehnoloģijas, mēs apkopojam jūsu Personas datus, kad jūs mijiedarbojaties ar Vietnēm; izsekošanas tehnoloģijas ļauj mums, piemēram, atrast jums tuvākos produktus, sniegt jums reāllaika piedāvājumus un daudz ko citu; nosūtīt jums personalizētus mārketinga paziņojumus; apkarot krāpšanu; analizēt un uzlabot mūsu produktu darbību; apkopot instalācijas datus (ierīces ID, satiksmes avotu, akumulatora līmeni, nesēju, ierīces modeli), lai izsekotu mediju ieguldījumiem; un lai izpildītu citus leģitīmus mērķus, piemēram, IT administrēšanu, mūsu Vietņu uzturēšanu vai atbalstu, lai nodrošinātu to pareizu darbību.

Jūs varat pieņemt un noraidīt šīs tehnoloģijas (izņemot gadījumus, kad tas nepieciešams Lietotnes pareizai darbībai), pielāgojot sava mobilā tālruņa iestatījumus vai konfidencialitātes izvēles profila iestatījumos, kā paskaidrots tālāk 5. nodaļā.

 

Informāciju, ko mēs automātiski apkopojam par jums, var apvienot ar citu personisko informāciju, ko mēs ievācam tieši.

Zemāk informācija, kuru mēs varam ievākt automātiski

·         Informācija, kas attiecas uz Vietņu lietošanu (piemēram, cik reizes un cik ilgi jūs mijiedarbojaties ar Lietotni, kādus videoklipus esat skatījies, kādās izlozēs vai konkursos esat piedalījies, no kuras tīmekļa vietnes esat atnācis, cik reizes esat noklikšķinājis uz vienuma);

·         Personas dati, kas saistīti ar jūsu mijiedarbību ar mūsu mārketinga ziņojumiem (piemēram, vai tos atverat vai ne, vai noklikšķināt uz tiem vai ne);

·         Informācija par ierīci(-ēm), ko izmantojat, lai piekļūtu Vietnēm un mijiedarbotos ar tām (piemēram, tas ļauj mums uzzināt, vai izmantojat datoru, planšetdatoru vai viedtālruni, ekrāna izšķirtspēju, operētājsistēmu, Wi-Fi savienojumu, interneta pārlūku un jūsu IP adresi, servera žurnāla ierakstu informāciju).

·         Uzvedības dati: informācija, kas iegūta no ierīces ID un sistēmas notikumu apvienošanas, ko var izmantot, lai identificētu uzvedības tendences un modeļus un nosūtītu jums mārketinga ziņojumus saistībā ar pasākumiem, kuros esat piedalījies.

·         Dati par dalību: Personas dati, kas attiecas uz jūsu dalību akcijā, apbalvošanā, aptaujā, loterijā, momentloterijā, konkursā un cita veida tirdzniecības veicināšanas pasākumā (piemēram, akcijas veids, dalības akcijā datums un laiks, dalības akcijā rezultāts, informācija, kas nepieciešama jūsu balvas piešķiršanai, piemēram, t-krekla un / vai apavu izmērs).

·         Analītiskā informācija: mēs varam vākt analītikas datus vai izmantot trešo pušu analītikas rīkus, lai palīdzētu mums izmērīt Vietņu apmeklējuma un lietošanas tendences un vairāk izprast mūsu lietotāju demogrāfiju un uzvedību.

 

c. Trešās puses datu vākšana un uz interesēm balstīta reklāma

·         Uz interesēm balstīta reklāma: mēs izmantojam reklāmu, kas balstītas uz interesēm, un izmantojam trešo pušu reklāmas uzņēmumus, lai sniegtu jums mērķtiecīgu reklāmu, pamatojoties uz jūsu pārlūkošanas vēsturi. Mēs atļaujam trešo pušu tiešsaistes reklāmas tīkliem, sociālo mediju uzņēmumiem un citiem trešo pušu pakalpojumiem ievākt informāciju par vietņu un mobilo lietotņu lietošanu laika gaitā, lai viņi varētu atskaņot vai parādīt reklāmas mūsu Vietnēs, citās Tīmekļa vietnēs un Lietotnēs vai Vietnēs, ko jūs varat izmantot un citās ierīcēs, ko jūs varat izmantot. Parasti, lai gan ne vienmēr, informācija, kas tiek izmantota uz interesēm balstītai reklāmai, tiek savākta, izmantojot sīkfailus vai līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, kas atpazīst ierīci, kuru izmantojat, un vāc informāciju, tostarp klikšķu plūsmas informāciju, pārlūkprogrammas veidu, laiku un datumu, kurā apmeklējāt vietni, un citu informāciju. Mēs varam kopīgot kopīgu konta identifikatoru (piemēram, e-pasta adresi vai lietotāja ID) ar mūsu trešo pušu reklāmas partneriem, lai palīdzētu jūs identificēt visās ierīcēs. Mēs un mūsu trešo pušu partneri izmantojam šo informāciju, lai padarītu reklāmas, ko jūs redzat tiešsaistē, atbilstošākas jūsu interesēm, kā arī apkopotu ar reklāmu saistītu informāciju, piemēram, ziņošanu, piešķiršanu, analīzi un tirgus izpēti. Skatiet tālāk 10.sadaļu, lai uzzinātu vairāk par to, kā jūs varat kontrolēt uz interesēm balstītu reklāmu.

·         Sociālo mediju logrīki un reklāma: mūsu Vietnēs var būt iekļautas sociālo mediju funkcijas, piemēram, Facebook “patīk” poga, Google Plus, LinkedIn, Snapchat, Instagram, Twitter vai citi logrīki. Šie sociālo mediju uzņēmumi var atpazīt jūs un apkopot informāciju par jūsu apmeklējumu mūsu Vietnēs, un viņi var iestatīt sīkfailu vai izmantot citas izsekošanas tehnoloģijas. Jūsu mijiedarbību ar šīm funkcijām reglamentē šo uzņēmumu privātuma politikas. Mēs jums rādām mērķtiecīgu reklāmu, izmantojot sociālo mediju platformas, piemēram, Facebook, Twitter, Google+ un citas. Šiem uzņēmumiem ir uz interesēm balstītas reklāmas programmas, kas ļauj mums virzīt reklāmas lietotājiem, kuri ir izrādījuši interesi par mūsu Vietnēm, kamēr šie lietotāji ir sociālo mediju platformā, vai citu lietotāju grupām, kurām ir līdzīgas iezīmes, piemēram, iespējamās komerciālās intereses un demogrāfiskie dati. Šīs reklāmas reglamentē to sociālo mediju uzņēmumu konfidencialitātes politikas, kas tos nodrošina.

·         Informācija par lietotāju pieredzi: dažās mūsu tīmekļa vietnēs vai Vietnēs mēs izmantojam trešo pušu rīkus, lai uzraudzītu lietotāja pieredzes informāciju. Šie rīki automātiski apkopo informāciju par lietošanu, ieskaitot peles klikšķus un kustības, lapu ritināšanu un jebkuru tekstu, kas ievadīts tīmekļa vietnes formās. Savāktā informācija neietver paroles, maksājuma datus vai citus sensitīvus personas datus. Mēs izmantojam šo informāciju vietņu analīzei, optimizācijai un tīmekļa vietnes lietojamības uzlabošanai. Mēs neatļaujam šo informāciju kopīgot ar trešajām personām vai izmantot trešo personu vajadzībām.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu ar tiešsaistes un e-pasta reklāmu saistītie piegādātāji var izmantot pikseļu tagus, tīmekļa bākas, skaidrus GIF vai citas līdzīgas tehnoloģijas saistībā ar Vietnēm, lai palīdzētu pārvaldīt mūsu tiešsaistes un e-pasta reklāmas kampaņas un stiprināt šādu kampaņu efektivitāti. Piemēram, ja piegādātājs jūsu datorā ir ievietojis unikālu sīkfailu, tas var izmantot pikseļu tagus, tīmekļa bākas, skaidrus GIF vai citas līdzīgas tehnoloģijas, lai atpazītu sīkfailu jūsu Vietņu apmeklējuma laikā un uzzinātu, kura no mūsu tiešsaistes reklāmām ir atvedusi jūs uz mūsu Vietnēm, un piegādātājs var mums sniegt šādu citu informāciju mūsu lietošanai. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs varam saistīt šādu citu mūsu piegādātāju sniegto informāciju ar jūsu Personas datiem, ko iepriekš esam savākuši.

Mēs varam izmantot trešo pušu reklāmas uzņēmumus, lai rādītu reklāmas mūsu Vietnēs. Šie uzņēmumi var izmantot informāciju (neskaitot jūsu vārdu, adresi, e-pasta adresi vai tālruņa numuru) par jūsu šīs un citu tīmekļa vietņu apmeklējumiem, lai nodrošinātu reklāmas par jums interesējošām precēm un pakalpojumiem.

Mēs varam saistīt vai apvienot jūsu darbības un informāciju, kas ievākta no jums, mūsu tīmekļa vietnēs un mobilajās lietotnēs ar informāciju, ko mēs automātiski apkopojam, izmantojot izsekošanas tehnoloģijas. Tas ļauj mums nodrošināt jums personalizētu pieredzi neatkarīgi no tā, kā jūs mijiedarbojaties ar mums - tiešsaistē, pa mobilo tālruni vai sociālajos medijos.

 

3. Kādus jūsu Personas datus mēs neapkopojam?

Mēs nevācam un neapstrādājam šādus jūsu personas datus:

·         rasu vai etniskā izcelsme;

·         politiskie viedokļi;

·         reliģija vai filozofiskie uzskati;

·         veselība vai veselības stāvoklis;

·         informācija par sodāmību;

·         dalība arodbiedrībās;

·         ģenētiskie vai biometriskie dati;

·         seksuālā dzīve vai seksuālā orientācija;

(ko sauc par "Sensitīviem Personas datiem").

 

Mēs lūdzam jūs nesūtīt un neizpaust mums Sensitīvos Personas datus caur Vietnēm vai citādi. Tomēr, ja būs nepieciešams, mēs varam lūgt jūs atklāt mums informāciju, kas saistīta ar jūsu veselību vai medicīnisko stāvokli, lai analizētu un risinātu negadījumus ar mūsu produktiem vai iepakojumu. Turklāt mēs apstrādāsim šādu informāciju, ja sarunas laikā jūs to ziņosiet mūsu aģentiem vai arī jūs brīvprātīgi piedīsiet piekrišanu, izmantojot saziņu un / vai citus līdzekļus.

 

4. Nepilngadīgu personu Vietņu izmantošana un brīdinājums vecākiem

Vietnes ir paredzētas personām, kuras ir vismaz 13 gadus vecas. Dažām Tīmekļa vietnēm vai Lietotnēm var būt vecuma ierobežojumi, pamatojoties uz to, kas ir piemērots saturs noteiktam vecumam, vai kas ir likumīgi atļauts ar normatīvajiem aktiem. Ja tiek piemēroti konkrēti vecuma ierobežojumi, tas tiks skaidri norādīts attiecīgajā Vietnē, un mēs varam uzdot jautājumus, lai pārbaudītu jūsu vecumu pirms turpināšanas.

Personas, kas jaunākas par 13 gadiem, var piedalīties noteiktās 6.sadaļā minētajās aktivitātēs, ja tās ir apstiprinātas ar viņu vecāku piekrišanu.

 

5. Jūsu izvēle un kontrole pār jūsu informāciju

Profila un datu kopīgošanas iestatījumi: jūs varat atjaunināt savu profila informāciju, piemēram, jūsu lietotāja vārdu, adresi vai norēķinu informāciju, un varat mainīt dažas jūsu datu kopīgošanas izvēles savā konta lapā.

Kā kontrolēt jūsu e-pasta izvēles: jūs varat pārtraukt no mums saņemt reklāmas e-pasta ziņojumus, noklikšķinot uz “atrakstīties” saites, kas sniegta šādos ziņojumos. Mēs darām visu iespējamo, lai nekavējoties apstrādātu visus atrakstīšanās pieprasījumus. Jūs nedrīkstat atteikties no ziņojumiem, kas saistīti ar pakalpojumiem (piemēram, konta verifikācija, darījumu ziņojumi, izmaiņas Pakalpojuma funkcijās vai atjauninājumi, tehniskie un drošības paziņojumi).

Jūsu informācijas grozīšana vai dzēšana: ja jums ir kādi jautājumi par jūsu informācijas pārskatīšanu, grozīšanu vai dzēšanu, vai arī, ja vēlaties izdzēst savu vārdu vai komentārus no mūsu tīmekļa vietnes vai publiski redzamā satura, varat sazināties ar mums tieši, kā sīkāk aprakstīts šī Privātuma paziņojuma 10. nodaļā. Mēs, iespējams, nevarēsim grozīt vai dzēst jūsu informāciju visos gadījumos.

Ģeogrāfiskā atrašanās vieta: jūs varat kontrolēt atrašanās vietas izsekošanu, pielāgojot savus atrašanās vietas pakalpojumu iestatījumus savā mobilajā ierīcē. Mēs varam turpināt noskaidrot jūsu atrašanās vietu, pamatojoties uz jūsu IP adresi, kad piekļūstat Pakalpojumam, izmantojot datoru vai ierīci.

Fotoattēli, video un balss ieraksti: jūs varat kontrolēt, tostarp izslēgt, Vietņu funkcijas saistībā ar fotoattēlu, video, tiešraides straumēšanas un balss ierakstu apstrādi, neļaujot vietnēm piekļūt ierīces kamerai un mikrofonam.

Sīkfaili, izsekošana un uz interesēm balstītas reklāmas izvēles:

·         Sīkfaili un Flash sīkfaili. Vairums pārlūkprogrammu ļauj jums pielāgot pārlūkprogrammas iestatījumus, lai: (i) paziņotu jums, kad saņemat sīkfailu, kas ļauj jums izvēlēties, vai to pieņemt vai nepieņemt; (ii) atspējot esošos sīkfailus; vai (iii) iestatīt pārlūkprogrammu, lai automātiski noraidītu sīkfailus.

Sīkdatņu bloķēšana vai dzēšana var negatīvi ietekmēt jūsu pieredzi, izmantojot Vietnes, jo dažas mūsu Vietņu funkcijas var nedarboties pareizi.

Varat iestatīt savas e-pasta funkcijas, lai novērstu automātisku attēlu lejupielādi, kas var saturēt tehnoloģijas, kas ļautu mums uzzināt, vai esat skatījies vai reaģējis uz mūsu e-pastiem.

Sīkdatņu dzēšana neizdzēš vietējos uzglabāšanas objektus (LSO), piemēram, Flash objektus un HTML5. Lai pārvaldītu Flash sīkfailu iestatījumus un izvēles, ir jāizmanto iestatījumu pārvaldnieks Adobe tīmekļa vietnē. Ja izvēlaties dzēst Flash objektus no mūsu Vietnēm, iespējams, jūs nevarēsiet piekļūt un izmantot Vietnes vai to daļu vai izmantot Vietnē piedāvāto informāciju.

·         Uz interesēm balstīta reklāma. Lai uzzinātu par uz interesēm balstītu reklāmu un to, kā jūs varētu atteikties no dažām šīm reklāmām, varat apmeklēt NAI - Tīkla reklāmas iniciatīvas tiešsaistes resursus vietnē http://www.networkadvertising.org/choices, DAA resursus www.aboutads.info/choices un/vai “Your Online Choices” vietnē http://www.youronlinechoices.com.

·         Sakaru savienošana starp ierīcēm. Lūdzu, ņemiet vērā, ka atteikšanās no uz interesēm balstītas reklāmas saņemšanas, izmantojot NAI un DAA vai ”Your Online Choices” resursus, veido atteikumu no uz interesēm balstītas reklāmas saņemšanas konkrētajā pārlūkprogrammā vai ierīcē, taču lietotājs joprojām var saņemt uz interesēm balstītas reklāmas citās ierīcēs. Jums jāveic atteikšanās katrā jūsu izmantotā pārlūkprogrammā vai ierīcē.

·         Mobilā reklāma. Iespējams, ka varēsiet ierobežot uz interesēm balstītu reklāmu, izmantojot jūsu mobilās ierīces iestatījumus, izvēloties “ierobežot reklāmu izsekošanu” (iOS) vai „atteikties no uz interesēm balstītām reklāmām” (Android). Iespējams, ka varēsiet atteikties no dažām, bet ne visām uz interesēm balstītām reklāmām, ko nodrošina mobilo reklāmu tīkli, apmeklējot vietni http://youradchoices.com/appchoices un lejupielādējot mobilo AppChoices lietotni.

Daži no šiem atteikumiem var nebūt spēkā, ja jūsu pārlūkprogramma ir iestatīta saņemt sīkfailus. Ja izdzēšat sīkfailus, grozāt pārlūkprogrammas iestatījumus, maināt pārlūkprogrammas vai datorus vai izmantojat citu operētājsistēmu, jums atkal būs jāveic atteikums.

 

6. Kā mēs izmantojam jūsu Personas datus?

a.                   Lai atbildētu uz jūsu jautājumiem un pieprasījumiem:

·         Lai atbildētu uz jūsu jautājumiem, sūdzībām un ieteikumiem attiecībā uz Vietnēm, ko jūs nosūtāt mums, izmantojot klientu Vietnes vai citus sakaru kanālus. Ar produktu saistītu sūdzību gadījumā mēs pārsūtīsim jūsu pieprasījumus vai iesniegumus attiecīgajam pudeļu pildītājam, Coca-Cola Hellenic.

Apstrādes tiesiskais pamats: mūsu leģitīmās intereses pienācīgi un savlaicīgi apstrādāt klientu jautājumus, sūdzības un ierosinājumus attiecībā uz Vietnēm.

b.                   Lai informētu jūs par izmaiņām Vietņu noteikumos un šajā Privātuma paziņojumā:

·         Lai nosūtītu jums informāciju par izmaiņām Vietņu noteikumos un šajā Privātuma paziņojumā.

Apstrādes tiesiskais pamats: mūsu leģitīmās intereses ļoti savlaicīgi jūs informēt par šo izmaiņu spēkā stāšanos.

c.                   Mārketinga ziņojumi:

·         Lai nosūtītu jums vai instruētu mūsu komerciālos partnerus (katrs "Komerciālais partneris" un kopā "Komerciālie partneri") jums nosūtīt tiešā mārketinga ziņojumus pa e-pastu un izmantojot  ziņojumus uz mobilo tālruni. Tiešā mārketinga ziņojumi, cita starpā, informē jūs par akcijām vai citiem līdzīgiem pasākumiem, par Coca-Cola un saistīto zīmolu produktiem un Vietnēm (vai mūsu Komerciālo partneru vietnēm), un lūdz aizpildīt anketas un aptaujas.

Mūsu Komerciālo partneru nosūtītie tiešā mārketinga ziņojumi var būt:

o   Mūsu Komerciālo partneru pilnībā apstrādāti un pārvaldīti. Šādos gadījumos attiecīgais Komerciālais partneris, kas ir atbildīgs par katru tiešā mārketinga saziņu, jūsu Personas datu apstrādē darbosies kā pārzinis. Uz šo apstrādi attieksies privātuma paziņojums, kas atšķiras no šī Privātuma paziņojuma, ko izveidojis šāds Komerciālais partneris;

o   Ar mums kopīgi apstrādāti un pārvaldīti. Šādos apstākļos jūsu Personas datu apstrādē mēs un attiecīgais Komerciālais partneris darbosies kā koppārziņi. Mēs noslēdzam atbilstošu kopīgas kontroles līgumu ar attiecīgo Komerciālo partneri, un šī līguma būtība būs jums padarīta pieejama.

Apstrādes tiesiskais pamats: jūsu piekrišana.

Jūs varat pieņemt vai atteikties saņemt tiešā mārketinga ziņojumus, izmantojot Vietnes privātuma informācijas paneli (jums tikai jāaktivizē atbilstošā pārslēgšanas poga, ja vēlaties saņemt mārketinga ziņojumus, un jādeaktivizē tā sava profila iestatījumos).

Jūs varat atsaukt savu piekrišanu saņemt tiešā mārketinga ziņojumus, noklikšķinot uz saites "atrakstīties" katra mārketinga e-pasta apakšdaļā vai deaktivizējot pārslēgšanas pogu Lietotnes privātuma informācijas panelī Jūs varat arī paziņot, ka vēlaties atsaukt savu piekrišanu, pa e-pastu, zvanot mums vai rakstot mums, izmantojot kontaktinformāciju, kas norādīta šī Paziņojuma 10. sadaļā.

d.                   Mārketinga ziņojumu personalizēšana:

·         Mēs varam pielāgot jums mūsu mārketinga ziņojumus (ieskaitot reklāmu personalizēšanu un ieteikumus par saturu, kas redzams mūsu digitālajās saturā un trešo personu tīmekļa vietnēs (darbvirsmas un mobilās) un mobilajās lietotnēs), pamatojoties uz (i) jūsu profila informāciju, (ii) kā jūs mijiedarbojaties ar mūsu Vietnēm (piemēram, pierakstoties, piedaloties akcijā, gūstot uzvaru, piedaloties viktorīnā, augšupielādējot saturu) un / vai (iii) jūsu mijiedarbību ar mūsu mārketinga ziņojumiem (piemēram, ja jūs tās atverat vai nē, vai noklikšķināt uz tiem vai nē, vai apskatāt tos vai nē, vai jūs iesaistāties vai nē).

Apstrādes tiesiskais pamats: jūsu piekrišana.

Jūs varat pieņemt vai atteikties no mārketinga ziņojumu personalizēšanas, izmantojot [privātuma informācijas paneli], kas pieejama Vietnēs (jums ir jāaktivizē atbilstošā pārslēgšanas poga, ja vēlaties saņemt mārketinga ziņojumus, un jādeaktivizē pārslēgšanas poga, ja nevēlaties).

Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jūsu mārketinga ziņojumu personalizēšanai, pievienojoties [privātuma informācijas panelim] un deaktivizējot pārslēgšanas pogu. Jūs varat arī paziņot, ka vēlaties atsaukt savu piekrišanu pa e-pastu, zvanot mums vai rakstot mums, izmantojot kontaktinformāciju, kas norādīta šī Privātuma paziņojuma 10.sadaļā.

e.                   Akcijas, īpašie piedāvājumi, lojalitātes programmas, balvu izlozes un citi piedāvājumi / akcijas:

·         Lai ļautu jums piedalīties akcijās, īpašos piedāvājumos, lojalitātes programmās, balvu izlozēs un citos piedāvājumos/akcijās (piemēram, lai nosūtītu jums atgādinājuma e-pastus, pārsūtot Personas datus izpildes partneriem). Personas dati, kas jāiesniedz, lai reģistrētos piedāvājumam/akcijai, parasti ietver jūsu e-pasta adresi, lietotāja ID un paroli.

Apstrādes tiesiskais pamats: jūsu Personas datu apstrāde šim nolūkam ir balstīta uz attiecīgo akcijas noteikumu izpildi.

f.                    Datu analīze, lai uzzinātu tendences un uzlabotu Coca-Cola produktus un Vietnes:

·         Mēs apkopojam jūsu Personas datus, lai izmērītu jūsu iesaistīšanos Vietnēs (piemēram, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu Vietnes, kad izmantojat mūsu Vietnes, kādu ierīci izmantojat), analizētu patērētāju uzvedību, izsecinātu patēriņa tendences un modeļus. Tas palīdz mums labāk iepazīt Vietņu lietotājus, sadalīt tos nozīmīgās grupās un labāk pielāgot mūsu saturu noteiktajām lietotāju izvēlēm.

Apstrādes juridiskais pamats: jūsu piekrišana

Jūs varat pieņemt vai atteikties no šīs Personas datu vākšanas un izmantošanas nolūkā veikt datu analīzi, lai izsecinātu tendences un uzlabotu mūsu Lietotni un vispārīgāk Coca-Cola produktus un Vietnes, uzstādot savas konfidencialitātes izvēles jūsu profila iestatījumos. Ja vēlaties, lai jūsu Personas dati tiktu apstrādāti, lai ļautu mums veikt datu analīzi, lai izsecinātu tendences un uzlabotu mūsu Lietotni un vispārīgāk Coca-Cola produktus un Vietnes, jums jāaktivizē atbilstošā pārslēgšanas poga, un tā jādeaktivizē, ja nevēlaties.

Jūs varat atsaukt savu piekrišanu iepriekš minētajam mērķim, pievienojoties šai lapai, un deaktivizējot attiecīgo pārslēgšanas pogu. Jūs varat arī paziņot mums, ka vēlaties atsaukt savu piekrišanu [pa e-pastu, zvanot mums vai rakstot mums, izmantojot kontaktinformāciju, kas norādīta šī Privātuma paziņojuma 10.sadaļā]. Tiklīdz jūs atsauksiet savu piekrišanu, mēs pārtrauksim apstrādi attiecīgajam mērķim.

g.                   Datu analīze ziņošanas un analīzes vajadzībām

·         Mēs apkopojam jūsu Personas datus mūsu tīmekļa vietnēs un/vai mobilajās lietotnēs, lai izveidotu apkopotus un anonimizētus pārskatus un novērtētu mūsu fizisko produktu, digitālā satura un mārketinga kampaņu izpildi. No šīs analīzes mēs izsecinām tirgus tendences mūsu digitālajām aktivitātēm un izmantojam tās, lai uzlabotu un pielāgotu mūsu Coca-Cola produktus un pakalpojumus.

Šim nolūkam mēs varam apkopot informāciju par jūsu tīmekļa vietņu un/vai mobilo lietotņu izmantošanu un informāciju par ierīci(-ēm), ko izmantojat, lai piekļūtu pakalpojumiem un mijiedarbotos ar tiem, tostarp:

-     Reģistrējot, pārbaudot savu e-pasta adresi, pārbaudot savu tālruņa numuru, kad izrakstāties vai pierakstāties kādā no mūsu tīmekļa vietnēm un vai mobilajām lietotnēm.

-     Kad esat pieņēmis vietnes un/vai mobilās lietotnes noteikumus, piemēram, tās noteikumus un konfidencialitātes politiku.

-     Kad jūs mijiedarbojaties ar vietnes un/vai mobilās lietotnes saturu, piemēram, noklikšķinot uz saites, atzīmējot saturu ar “patīk” vai koplietojot saturu.

-     Kad esat pieteicies spēlei, konkursam vai akcijai, ierakstāt PIN kodu, noskenējāt PIN kodu, svītrkodu vai QR kodu no produkta, savācāt lojalitātes punktus, izlietojāt lojalitātes punktus vai izvēlējies balvu.

Apstrādes juridiskais pamats: mūsu leģitīmās intereses uzlabot mūsu produktus un pakalpojumus.

h.                   Personalizētie ziņojumi uz mobilo tālruni, kas balstīti uz jūsu atrašanās vietu

·         Mēs izmantosim bāksignālu tehnoloģiju, lai noteiktu jūsu attālumu no mūsu tirdzniecības vietas un nosūtītu jums reāllaika paziņojumus par mūsu piedāvājumiem un atlaidēm, kas tiek piedāvātas jums apkārtējos veikalos. Mēs nevācam un citādi neapstrādājam jūsu ģeogrāfiskās atrašanās vietas datus.

 

Apstrādes juridiskais pamats: jūsu piekrišana.

Jūs varat pieņemt vai atteikties no šīs Personas datu vākšanas un izmantošanas, lai nosūtītu jums personalizētus uz atrašanās vietu balstītus ziņojumus uz mobilo tālruni, uzstādot jūsu konfidencialitātes izvēles jūsu profila uzstādījumos. Ja vēlaties, lai jūsu Personas dati tiktu apstrādāti, lai nosūtītu jums personalizētus, uz atrašanās vietu balstītus ziņojumus uz mobilo tālruni, jums jāaktivizē atbilstošā pārslēgšanas poga, un tā jādeaktivizē, ja nevēlaties. Pārslēgšanas poga pēc noklusējuma ir deaktivizēta.

Jūs varat atsaukt savu piekrišanu iepriekš minētajam mērķim, pievienojoties šai lapai, un deaktivizējot attiecīgo pārslēgšanas pogu. Jūs varat arī paziņot, ka vēlaties atsaukt savu piekrišanu pa e-pastu, zvanot mums vai rakstot mums, izmantojot kontaktinformāciju, kas norādīta šī Privātuma paziņojuma 10.sadaļā. Tiklīdz jūs atsauksiet savu piekrišanu, mēs pārtrauksim apstrādi attiecīgajam mērķim.

i.                    Vietņu tehniskā darbība

·         Mēs apkopojam un izmantojam jūsu Personas datus, lai tehniski pārvaldītu Vietnes un nodrošinātu to pareizu darbību. Jo īpaši mēs apkopojam ierīces stāvokļa informāciju, kad Lietotne pārstāj darboties (piemēram, unikālie ierīces identifikatori, ierīces fiziskā atrašanās vieta darbības apturēšanas laikā), lai identificētu darbības apturēšanas cēloni un darītu to, kas nepieciešams, lai tas neatkārtotos.

Apstrādes tiesiskais pamats: mūsu leģitīmās intereses, lai nodrošinātu, ka Vietnes no tehniskā/IT viedokļa darbojas pareizi.

j.                    Mūsu juridisko pienākumu izpilde

·         Lai izpildītu mūsu juridiskos pienākumus, juridiskos procesus vai valsts iestāžu rīkojumus, kas var ietvert rīkojumus no valsts iestādēm ārpus jūsu dzīvesvietas valsts, ja mēs pamatoti uzskatām, ka mums tas likumīgi prasīts, un, izpaužot jūsu Personas datus, ir noteikti nepieciešams ievērot minētos juridiskos pienākumus, juridiskos procesus vai valsts iestāžu rīkojumus.

Apstrādes tiesiskais pamats: mūsu juridisko pienākumu izpilde.

k.                   Mūsu interešu likumīga aizsardzība:

·         Lai likumīgi nodrošinātu mūsu noteikumu izpildi, aizsargātu mūsu vai jebkura mūsu saistītā uzņēmuma darbības, aizsargātu mūsu tiesības, privātumu, drošību vai īpašumu un/vai mūsu saistīto uzņēmumu tiesības, kā arī ļautu mums izmantot pieejamos tiesiskās aizsardzības līdzekļus vai ierobežot zaudējumus, kuri var mums izcelties.

Apstrādes tiesiskais pamats: mūsu leģitīmās intereses likumīgi aizsargāt mūsu organizāciju.

l.                    Krāpšanas atklāšana

·         Mēs apstrādājam jūsu profila informāciju, informāciju, kas attiecas uz jūsu Vietņu izmantošanu, un informāciju par ierīci(-ēm), ko izmantojat, lai piekļūtu Vietnēm un mijiedarbotos ar tām, lai identificētu krāpnieciskas Vietņu instalācijas

Apstrādes tiesiskais pamats: mūsu leģitīmās intereses, lai aizsargātu mūsu organizāciju pret krāpšanu.

 

7. Kam jūsu Personas dati tiek atklāti?

Jūsu Personas dati tiek izpausti 1.pielikumā norādītajiem saņēmējiem.

 

8. Kādu Personas datu nodošanu ārpus Eiropas Ekonomikas zonas mēs veicam?

Lai sasniegtu šajā Privātuma paziņojumā aprakstītos mērķus, mēs nododam jūsu Personas datus valstīm, kas nepiedāvā atbilstošu aizsardzības līmeni, piemēram, ASV un Serbiju.

Mūsu datu pārsūtīšana uz valstīm, kas nepiedāvā atbilstošu aizsardzības līmeni, ir pakļauta kādam no šādiem atbilstošiem aizsardzības pasākumiem saskaņā ar VDAR, lai garantētu, ka jūsu personas dati ir pienācīgi aizsargāti:

- Standarta datu aizsardzības klauzulas, ko ES Komisija pieņēmusi saskaņā ar VDAR 46. panta 2. punktu (noklikšķiniet šeit, lai piekļūtu ES Komisijas lēmumam par standarta klauzulām datu nodošanai trešās valstīs reģistrētiem apstrādātājiem); un

- ES un ASV privātuma vairogs nodošanai uz uzņēmumiem, kas atrodas ASV (noklikšķiniet šeit, lai piekļūtu ES Komisijas lēmumam par ES un ASV privātuma vairogu).

Lai iegūtu jebkādu būtisku informāciju par jūsu Personas datu nodošanu uz trešajām valstīm (ieskaitot attiecīgos nodošanas mehānismus), lūdzu, sazinieties ar mūsu privātuma biroju šādā adresē privacy@coca-cola.com.

 

9. Kā ir ar saitēm uz citām tīmekļa vietnēm, lietotnēm, platformām un tamlīdzīgi?

Izmantojot Vietnes, jūs varat saskarties ar saitēm uz citām tīmekļa vietnēm, lietotnēm un platformām, kuras netiek nodrošinātas no mūsu puses, bet gan citiem uzņēmumiem. Mēs neesam atbildīgi par šādām tīmekļa vietnēm, lietotnēm un platformām, un šis Privātuma paziņojums uz tiem neattiecas. Jums jāizlasa politikas un noteikumi, ko šie uzņēmumi ir ievietojuši savās tīmekļa vietnēs, lietotnēs un platformās, lai saprastu, kā viņi aizsargā jūsu privātumu.

 

10. Kādas ir jūsu tiesības attiecībā uz mūsu veikto jūsu Personas datu apstrādi, kā jūs varat tās īstenot un kā jūs varat sazināties ar mums?

a.                   Jūsu tiesības attiecībā uz mūsu veikto jūsu Personas datu apstrādi

Attiecībā uz mūsu veikto jūsu Personas datu apstrādi, kas aprakstīta šajā Privātuma paziņojumā, noteiktos apstākļos jums ir tiesības:

·         Saņemt jebkuru Personas datu kopiju, kuru mēs glabājam par jums, un saņemt informāciju par mūsu veikto jūsu Personas datu apstrādi;

·         Pieprasīt, lai mēs atjauninātu vai izlabotu jebkādus neprecīzus Personas datus vai papildinātu visus nepilnīgos Personas datus;

·         Pieprasīt, lai mēs pārtraucam jūsu Personas datu apstrādi, (i) lai personalizētu mārketinga ziņojumus uz tālruni, (ii) lai veiktu datu analīzi, lai izsecinātu patērētāju uzvedības tendences un modeļus un uzlabotu mūsu Coca-Cola produktus un Vietnes, (iii)  lai personalizētu uz atrašanās vietu balstītus ziņojumus uz tālruni, (iv) lai nosūtītu jums tiešā mārketinga ziņojumus.

 

Jums ir arī tiesības noteiktos apstākļos:

·         iebilst pret jūsu Personas datu apstrādi;

·         pieprasīt, lai mēs dzēšam jūsu Personas datus;

·         ierobežot mūsu veikto Personas datu apstrādi; un

·         pieprasīt, lai mēs nosūtām jūsu Personas datus jums vai nodotu tos vai organizētu to nodošanu citam pārzinim.

 

b.                   Saziņa ar mums, lai izmantotu savas tiesības

 

Ja vēlaties īstenot kādu no iepriekš minētajām tiesībām, jūs varat sazināties ar mums, izmantojot kādu no zemāk minētajām iespējām.

 

·         Jūs varat sazināties ar mums, izmantojot kontaktu veidlapu, kad tā ir pieejama mūsu Vietnēs

·         Jūs varat nosūtīt mums e-pastu uz šādu adresi: balticsinfo@coca-cola.com

·         Jūs varat piezvanīt mums uz: +372 50 76 713

·         Jūs varat rakstīt uz šādu pasta adresi: Coca-Cola Balti Jookide AS,Mustamäe tee 16, Tallina 10617, Igaunija

Lūdzu, skaidri norādiet, kuru informāciju jūs vēlētos saņemt no mums, pārskatīt, grozīt, pārtraukt tās apstrādi vai dzēst.

Jūs varat arī sazināties ar mums, ja jums ir kādas neskaidrības vai jautājumi par mūsu veikto jūsu Personas datu apstrādi, izmantojot iepriekš norādītās saziņas iespējas.

 

c.                   Mūsu datu aizsardzības speciālista (DAS) kontaktinformācija

Jūs varat sazināties ar mūsu datu aizsardzības speciālistu (DAS) šādā adresē: dpo-europe@coca-cola.com.

 

d.                   Tiesības iesniegt sūdzību kompetentajai datu aizsardzības iestādei

Jums ir tiesības iesniegt sūdzību attiecīgajai uzraudzības iestādei (jo īpaši dalībvalstī, kurā atrodas jūsu pastāvīgā dzīvesvieta, darba vieta vai iespējamais pārkāpums), ja uzskatāt, ka jebkuri no jūsu Personas datiem tiek apstrādāti tādā veidā, kas pārkāpj ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu Nr. 2016/679, kas datēta ar 2016. gada 27. aprīli.

 

11. Cik ilgi mēs glabājam jūsu Personas datus?

a.                   Mēs vēlamies, lai jūsu Personas dati būtu precīzi un atjaunināti. Mēs dzēsīsim Personas datus, kurus mēs glabājam par jums, kad mums tie vairs nebūs nepieciešam.

b.                   Mēs glabājam jūsu Personas datus, kurus mēs izmantojam šajā Privātuma paziņojumā aprakstītajiem mērķiem, maksimāli 2 gadus, izņemot:

·         ja tiek piemērotas juridiskās prasības, kas nosaka, ka mums jūsu Personas dati jāglabā ilgāk vai īsāku laika posmu

·         jūsu Personas dati, ko mēs izmantojam, lai ļautu jums piedalīties akcijās, lojalitātes programmās un līdzīgās programmās, īstenojot akcijas un līdzīgas programmas līdz to izpildei, ne vairāk kā 10 gadus

·         jūsu Personas dati, kurus mēs izmantojam, lai atbildētu uz jūsu pieprasījumiem, ne vairāk kā 10 gadus

·         jūsu Personas dati, ko mēs izmantojam saistībā ar personas datu piekļuves pieprasījumu, ne vairāk kā 5 gadus no dienas, kad mēs jums sniedzām informāciju.

 

c.                   Uz piekrišanu balstītas [sīkdatnes] un sīkdatnēm līdzīgas tehnoloģijas tiek glabātas ne vairāk kā 13 mēnešus jūsu gala iekārtās (izņemot [sesijas sīkfailus] un līdzīgas tehnoloģijas, kas tiek glabātas pārlūkošanas sesijas laikā).

d.                   Konti saistībā ar mūsu centrālo patērētāju mijiedarbības datu bāzi, kas netiek izmantoti 1 mēnesi pēc to izveides (tas ir, nav piekrišanas jūsu datu apstrādei, ja šāda apstrāde ir pamatota ar piekrišanu, piemēram, nosūtot jums mārketinga ziņojumus, un/vai dalība akcijās) tiks dzēsti 2 mēnešu laikā pēc to izveides.

 

12. Kā mēs aizsargājam jūsu informāciju

Jūsu informācijas drošība mums ir ļoti svarīga, un mēs esam ieviesuši drošības pasākumus, lai saglabātu mūsu apkopotās informācijas, ar ko mēs dalāmies ar mūsu Vietņu piegādātājiem, integritāti un drošību.

Personas dati tiek šifrēti, izmantojot asimetrisku un simetrisku šifrēšanu, un tie tiek šifrēti tranzītā, izmantojot drošības tehnoloģiju, ko sauc par “Secure Sockets Layer”, saīsinātu kā SSL. SSL tehnoloģija šifrē informāciju, pirms tā tiek apmainīta ar interneta starpniecību starp lietotāja ierīci un uzņēmuma centrālajām sistēmām, padarot to nesaprotamu nepiederošām personām un tādējādi garantējot nosūtītās informācijas konfidencialitāti. SSL izmantošana prasa arī saderīgu pārlūkprogrammu, kas spēj veikt drošības atslēgas "apmaiņu" ar minimālo 128 bitu garumu, kas nepieciešams, lai izveidotu iepriekš minēto drošo savienojumu ar centrālajām līdzīpašnieku sistēmām.

Tomēr neviena drošības sistēma nav neievainojama, un mēs nevaram garantēt mūsu sistēmu drošību 100% apmērā. Ja drošības pārkāpuma rezultātā tiek apdraudēta mūsu kontrolē esoša informācija, mēs veiksim saprātīgus pasākumus, lai izmeklētu situāciju un, ja nepieciešams, paziņotu tām fiziskajām personām, kuru informācija varētu būt apdraudēta, kā arī veiksim citus pasākumus saskaņā ar jebkuriem piemērojamajiem normatīvajiem aktiem.

 

13. Piemērojamie normatīvie akti

Šo Privātuma paziņojumu reglamentē un interpretē saskaņā ar Beļģijas likumiem un citām Eiropas Savienībā spēkā esošo normatīvo aktu pavēlošajām un aizliedzošajām normām.

 

14. Šī Privātuma paziņojuma atjauninājumi

Jūs varat uzzināt, kad šis Privātuma paziņojums pēdējo reizi tika grozīts, šīs lapas augšpusē pārbaudot "PĒDĒJo reizi PĀRSKATĪTs".

Visas būtiskās izmaiņas šajā Privātuma paziņojumā tiks paziņotas jums savlaicīgi pirms izmaiņu stāšanās spēkā.

Ja iebilstat pret jebkādām izmaiņām, varat slēgt savu kontu. Ja jūs turpināt izmantot mūsu Vietnes pēc tam, kad mēs esam publicējuši izmaiņas šajā Privātuma paziņojumā, tas nozīmē, ka jūs esat izlasījis un sapratis izmaiņas.

Jūs varat izdrukāt, lejupielādēt vai citādi saglabāt šī Privātuma paziņojuma (un jebkuras pārskatītās versijas) kopiju jūsu pierakstiem.

 

 

1. PIELIKUMS – Personas datu apstrādātāji

TĪMEKĻA VIETNES

Coca-Cola Balti Jookide AS, kas palīdz mums pārvaldīt mūsu Vietnes un attiecībā uz mūsu saziņu ar jums.

MRM McCann, mūsu patērētāju attiecību pārvaldības (CRM) sistēmas tehniskajam atbalstam, e-pasta ziņojumu sūtīšanai un analītikai par e-pasta kampaņām.

MRM McCann sniedz mums divas atbalsta līnijas. Mūsu pirmā atbalsta pakalpojumu līnija tiek nodrošināta no MRM McCann, kas atrodas Calle Enrique Jardiel Poncela, 6, Madride, Spānija. Mūsu otrā atbalsta pakalpojumu līnija tiek nodrošināta no MRM McCann, kas atrodas 360 W Maple Rd, Birmingemā, MI 48009,

Adobe, mūsu (i) satura pārvaldības sistēmas (CMS) uzturēšanai, (ii) patērētāju attiecību pārvaldības (CRM) sistēmas uzturēšanai, (iii) reklāmu, kas izvietotas mūsu digitālajā saturā un trešo pušu vietnēs (galddatoru un mobilo ierīču), un mobilajās lietotnēs personalizēšanai, uzturēšanai un (iv) tiešā mārketinga ziņojumu, izmantojot e-pastu vai ziņojumus uz mobilo tālruni, uzturēšanai. Mūsu Adobe kampaņas serveri tiek uzturēti Amazon Web Services infrastruktūrā Oregonā.

Akamai Identity Cloud (Janrain), kurš uztur mūsu patērētāju identitātes un piekļuves pārvaldības (CIAM) sistēmu, kurā mēs glabājam lietotāju profilus mūsu vietnēs un lietotnēs. Akamai Technologies, Inc. atrodas 150 Broadway, Cambridge, Massachusetts 02142 ASV

Epam, kas pārvalda un apstrādā patērētāju mijiedarbības datu bāzi.

EPAM Systems, Inc. Londonā, Lielbritānijā. Pati komanda fiziski atrodas Ungārijā.

Microsoft Azure, ko mēs izmantojam sekundārajai (datu ezeru glabāšanai), datu tīrīšanai, konsolidācijai un datu analīzei un ziņošanai. Microsoft atrodas 2624 NE University Village St, Sietlā, Vašingtonas štatā, ASV.

Amazon Web Services Ireland Ltd (AWS), kas uztur Vietnes/(vai), kas uztur mūsu IT sistēmas un nodrošina sistēmas atbalstu. Tas atrodas Burlington Plaza, Burlington Rd, Dublinā 4, Īrija.

Google: (i) mākoņu uzglabāšanai, lielām vaicājumu datubāzēm un reklāmu, kas izvietotas mūsu digitālajā saturā un trešo pušu vietnēs (galddatoru un mobilo ierīču), un mobilajās lietotnēs personalizēšanai, iesaistes izsekošanai un (ii) Apigee, mūsu lietotņu programmēšanas saskarnes (API) uzturēšanai. Google Ireland Limited atrodas Gordon House, Barrow ielā, Dublinā 4, Īrijā.

Mūsu trešo personu pakalpojumu sniedzēji, kas sniedz pakalpojumus, piemēram, atbalstu saziņai, revīziju un konsultācijas.

Mūsu Komerciālie partneri, ar kuriem mēs varam noslēgt īpašas vienošanās, lai veiktu viņu pašu mārketinga komunikāciju. Tā kā šīs trešās personas izmantos jūsu Personas datus saskaņā ar viņu privātuma praksi, jums jāpārbauda viņu tīmekļa vietnes, lai iegūtu informāciju par viņu privātuma praksi.

Trešā persona, ja tiek veikta reorganizācija, apvienošanās, pārdošana, kopuzņēmums, nodošana vai cita atsavināšana attiecībā uz visu vai daļu no mūsu komercdarbības, aktīviem vai krājumiem (tostarp saistībā ar bankrotu vai līdzīgām procedūrām).

Kā mēs uzskatām par nepieciešamu vai atbilstošu attiecīgajām iestādēm, saistītajiem uzņēmumiem un trešajām personām: a) lai izpildītu mūsu juridiskās saistības; b) lai atbildētu uz valsts un valdības iestāžu pieprasījumiem, kas var ietvert valsts un valdības iestādes ārpus jūsu dzīvesvietas valsts; c) lai nodrošinātu savu noteikumu izpildi; (d) lai aizsargātu mūsu vai jebkura no mūsu saistītajiem uzņēmumiem darbības; e) lai aizsargātu mūsu un/vai mūsu filiāļu, jūsu vai citu personu tiesības, privātumu, drošību vai īpašumu; un f) lai ļautu mums īstenot pieejamos tiesiskās aizsardzības līdzekļus vai ierobežot zaudējumus, kuri mums var izcelties.

Salesforce, kas uztur platformu, kurā tiek saglabātas atbildes uz "sazināties ar mums" jautājumiem. Tas atrodas Castellana 79, 28046 Madridē, Spānijā.

Integral Ad Science (IAS), lai nodrošinātu zīmola drošību un to, ka mūsu reklāmas tiek rādītas tikai tur, kur mēs to uzskatām par piemērotu. IAS atrodas 95 Morton Street New York, NY 10014, USA.

 

2. PIELIKUMS - TREŠO PERSONU izsekošanas TEHNOLOĢIJAS

Trešās personas partneris

 

Partneru produkts

Izsekošanas tehnoloģijas veids

Apraksts

Google

Google Analytics

Sīkfaili, tagi, pikseļi un ID

 

Google Analytics, kas izseko jūsu iesaisti vietnē (piemēram, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu Vietni, kad jūs to izmantojat, kādu ierīci izmantojat), izsecina no šīs analīzes vispārējās patēriņa tendences un modeļus, lai mēs varētu uzlabot Coca-Cola produktus un pakalpojumus. Google Ireland Limited atrodas Gordon House, Barrow Street, Dublina 4, Īrijā

Appsflyer

Appsflyer

Notikumu, sesiju un klikšķu ierakstīšana lietotnē

Appsflyer, kas apstrādā jūsu Personas datus (i) mobilā mārketinga analītikas un piešķiršanas vajadzībām (tas ir, nosakot, kuri kanāli, kampaņas, partneri piegādā katru Lietotnes instalāciju) un (ii) lai atklātu krāpnieciskas Lietotnes instalācijas. Appsflyer Ltd. atrodas 100 1St 25th Floor, Sanfrancisko, CA 94105, ASV.

Google

Firebase

Notikumu, sesiju un klikšķu ierakstīšana lietotnē

Firebase, kas apstrādā jūsu Personas datus, lai analizētu Lietotnes lietojumu un lietotāju iesaisti (piemēram, kā cilvēki izmanto mūsu Lietotni, kad, ar kādu ierīci), [secinot no šīs analīzes tendences un modeļus, lai personalizētu ziņojumus uz tālruni un nosūtītu ziņojumus uz mobilo tālruni Lietotnes lietotājiem]. Firebase ir daļa no Google Ireland Limited, kas atrodas Gordon House, Barrow ielā, Dublinā 4, Īrijā.