“Coca-Cola HBC Latvia” debitē aptaujā “TOP darba devējs 2015”

Uzņēmums “Coca-Cola HBC Latvia” ar lieliskiem rezultātiem debitējis pētījumā “TOP Darba devējs 2015”, iegūstot 2.vietu Tirdzniecības sektorā!

Vadošais interneta personāla atlases uzņēmums "CV-Online Latvia" no 2015. gada 28. decembra līdz 2016. gada 27. janvārim veica aptauju "TOP darba devējs 2015", kurā šogad piedalījās 4088 respondentu. Aptauja, kuras rezultātā noskaidroti populārākie un iekārojamākie uzņēmumi un iestādes, kurās darba ņēmēji visvairāk vēlētos strādāt, norit jau piekto gadu.

Respondentiem uzdoti jautājumi par darba devējiem konkrētos sektoros – ražošanā, IT un telekomunikācijā, finansēs, tirdzniecībā, kā arī transportā un loģistikā. Šogad vērtējums tika veidots arī reģionu skatījumā, nosakot labākos darba devējus Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un Latgalē.

Aptaujas dalībnieki, norādīja savu iekārojamāko darba vietu, to vērtējot pēc kritērijiem – starptautisks uzņēmums, pazīstams uzņēmums ar labu reputāciju, saistoša uzņēmuma kultūra un vērtības, labas karjeras izaugsmes iespējas, iedvesmojoša un profesionāla komanda un vadība, kā arī motivējošs atalgojums un papildu labumi.