Coca-Cola tīkls

 

 

Uzņēmums Coca-Cola vada tikai daļu no procesa, kas nodrošina mūsu produktu piegādi gala patērētājam. Svarīga loma vairāk nekā 500 dažādu dzērienu zīmolu ražošanā, piegādē un pārdošanā visā pasaulē ir ne tikai 92 800 uzņēmuma darbiniekiem, bet arī vairāk nekā 300 iepildīšanas partneriem un 20 miljoniem patērētāju. Pateicoties sadarbībai starp uzņēmumu Coca-Cola un pudeļu iepildītājiem (pazīstami arī kā Coca-Cola tīkls), mēs varam darboties visā pasaulē un vienlaikus saglabāt vietēju pieeju.

Baltijā uzņēmumu Coca-Cola pārstāv meitas uzņēmums Coca-Cola Balti Jookide AS, kas ir atbildīgs par zīmoliem un mārketinga kampaņas vadīšanu.

Mūsu pudeļu iepildīšanas partneris Latvijā ir viens no galvenajiem iepildīšanas uzņēmumiem Coca-Cola Hellenic Bottling Company un tā meitas uzņēmums Coca-Cola HBC Latvija, kas organizē mūsu produktu ražošanu, loģistiku un vairumtirdzniecību.

Vairāk informāciju par Coca-Cola tīkls var atrast šeit  (Vairāk informāciju par Coca-Cola tīkls http://www.coca-colacompany.com/ our-company/the-coca-cola-system)