Coca-Cola atbalsta labdarības akciju Apsnieg eņģeļu koks – arī Tu vari palīdzēt!

Lai kādai ļoti īpašai sabiedrības daļai padarītu svētkus un ikdienu gaišāku, šogad Coca-Cola atbalsta un aicina arī citus atbalstīt labdarības akciju Apsnieg eņģeļu koks. Šis ir vienīgais projekts Latvijā, kas pievērš uzmanību paliatīvā aprūpē esošiem, nedziedināmi slimiem bērniem un viņu ģimenēm. Projekta mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību paliatīvā aprūpē esošu bērnu problēmām, kā arī aicināt uz līdzcietību un radīt cilvēkos vēlmi iepriecināt šo bērnu ģimenes, tādējādi padarot viņu dienas gaišākas.

Arī Tu vari palīdzēt!
Ikviens var palīdzēt nodrošināt piemērotus apstākļus mājās tiem bērniem, kuri ir Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības aprūpē. Jūs palīdzat mums atbalstīt šos bērnus, iegādājoties 2l Coca-Cola un 2l Coca-Cola Zero. Sniegt atbalstu akcijai iespējams arī apmeklējot akcijas ietvaros plānotos pasākumus, kā arī veicot pārskaitījumu uz biedrības bankas kontu.

Novembra sākumā Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība rīkoja Ziemassvētku eglīšu podu apgleznošanas radošo darbnīcu. Tās laikā dažādu jomu mākslinieki apgleznoja māla podus Ziemassvētku eglītēm, kuras tiks pārdotas labdarības izsolē Kalnciema kvartāla tirdziņā 13.decembrī. Savukārt akcijas noslēgumā – 25.decembrī - norisināsies īpašs koncerts Rīgas Domā, kur dziesmas svētku noskaņās izpildīs Olga Rajecka, Zane Gudrā, Aivars Gudrais (ģitāra), Jānis Miltiņš(taustiņinstrumenti) un RTU jauktais koris Vivere. Diriģents Gints Ceplenieks.

"Esam gandarīti, ka Eņģelu koka akcijas ietvaros varam palīdzēt bērniem justies laimīgākiem, savā slimībā esot kopā ar tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem un saņemt aprūpi nevis slimnīcā, bet mājās ģimenes lokā," saka uzņēmuma Coca-Cola sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Dricka.

"Labdarības akcija Eņģeļu koks ir kļuvusi par simbolu veselai labdarības pasākumu virknei, piedāvājot dažādas iespējas atbalstīt neizārstējami slimos bērnus - atnākot uz labdarības koncertiem, piedaloties Ziemassvētku eglīšu vai ziedošu augu izsolē pavasarī. No maza kociņa tā aug un veidojas par lielu koku, kas iepriecina gan mūs, akcijas rīkotājus, gan slimos bērnus un viņu ģimenes," stāsta Anda Jansone, Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības valdes priekšsēdētāja.

Par Bērnu paliatīvās aprūpes biedrību
Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība ir sabiedriska organizācija, kas jau 15 gadus ģimenēm ar neizārstējami slimiem bērniem nodrošina nepārtrauktu palīdzību un kompleksu pieeju slimībai - slimības simptomu kontroli, psiholoģisku, sociālu un garīgu aprūpi. Biedrība psiholoģiski un garīgi atbalsta ģimenes arī pēc bērniņa aiziešanas aizsaulē.