„Coca-Cola HBC Latvia” ar Ziemassvētku labdarības akciju atbalsta Jelgavas psihoneiroloģiskās slimnīcas bērnu nodaļu

Jau vairāk nekā desmit gadus „Coca-Cola HBC Latvia” gada nogalē aicina ikvienu iesaistīties uzņēmuma organizētā Ziemassvētku labdarības akcijā, sniedzot ieguldījumu bērnu veselības un labklājības veicināšanā. Arī šī gada akcijas ietvaros viens santīms no katras akcijas laikā pārdotās 2l Coca-Cola un 2l Coca-Cola Zero pudeles tiks ziedots Sergeja Jēgera labdarības fondam, palīdzot izveidot atpūtas un spēļu telpu Jelgavas psihoneiroloģiskajā slimnīcā „Ģintermuiža”.

Jelgavas psihoneiroloģiskās slimnīcas bērnu nodaļa palīdzību sniedz pacientiem ar uzvedības, emocionāliem un personības traucējumiem, kā arī atveseļojoties pēc traumām un vardarbības. Lai veicinātu bērnu atveseļošanos emocionāli atbalstošā un fiziski attīstošā vidē, kā arī radītu iespēju kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku, nepieciešams labiekārtot bērnu atpūtas telpas, uzturēšanos slimnīcā padarot patīkamāku un atvieglojot un veicinot ārstēšanos. Sergejs Jēgers, Sergeja Jēgera labdarības fonda vadītājs norāda, ka „bērnu telpām Jelgavas psihoneiroloģiskajā slimnīcā „Ģintermuiža” nepieciešams gan remonts, gan speciāls aprīkojums, jo, ņemot vērā bērnu veselības problēmas, vide slimnīcā ir jāpielāgo bērnu īpašajām vajadzībām. Plānota ir arī mēbeļu, grīdas seguma, skaņu iekārtu un sadzīves tehnikas iegāde, kā arī iekštelpu vizuālā noformēšana un apgleznošana”.

Jāpiebilst, ka „Coca-Cola HBC Latvia” ik gadu organizē labdarības akcijas, īstenojot projektus, kas saistīti ar bērnu veselības un labklājības veicināšanu. Pērn Ziemassvētku labdarības akcijas laikā, ziedojumos kopumā savācot teju 12 tūkstošus latu, „Coca-Cola HBC Latvia” atbalstīja Rīgas 1.speciālo internātpamatskolu, kur zinības apgūst 175 skolēni ar dažādas pakāpes garīgās attīstības traucējumiem. Ar akcijas laikā gūto līdzekļu palīdzību tika labiekārtota multisensorā telpa, kas aprīkota ar profesionālām iekārtām, lai ar sajūtu palīdzību veicinātu bērnu valodas attīstību un uzlabotu komunikācijas un uztveres prasmes.

Par „Coca-Cola Hellenic”:

„Coca-Cola Hellenic” ir viens no pasaulē lielākajiem The „Coca-Cola Company” produktu ražotājiem un izplatītājiem, kas piedāvā plašu bezalkoholisko dzērienu klāstu. Latvijā uzņēmums „Coca-Cola Hellenic” piedāvā: Coca-Cola, Coca-Cola light, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite, Bonaqua, Schweppes, enerģijas dzērienu Burn un Monster, Nestea ledus tējas, Cappy sulas, Cappy Ice Fruit sulu dzērienus un Pilskalna kvasa dzērienu un limonādi Burbulināde.

Papildu informācija:

Dace Dricka
Sabiedrisko attiecību vadītāja
„Coca-Cola HBC Latvia”
Tālr.: +371 67109912
Mob.: +371 29405620
E-pasts: dace.dricka@cchellenic.com