Coca-Cola POP-UP veikals vērs durvis arī Latvijā

2016.gada 1.jūnijā

 

Ieskandinot vasaru, Coca-Cola POP-UP veikals pirmo reizi vērs savas durvis Latvijas iedzīvotājiem. Unikālais ceļojošais Coca-Cola veikals jau ir apbraukājis visu Eiropu un kopumā 70 dienu laikā 8 pilsētās to ir apmeklējuši 1,1 miljons fanu un interesentu. Sākot no 9.jūnija Rīgā, Marijas ielā 2, POP-UP veikals  gaidīs arī tevi!

Veikalā varēs ne tikai iepazīties ar unikāliem uzņēmuma dizaina aksesuāriem  un iegādāties tos, bet arī vienkārši baudīt siltās vasaras dienas. Šeit varēsi taisīt personalizētas bundžiņas, kas kļūs par pārsteiguma dāvanu taviem tuviniekiem. Fotobūdiņā piedāvāsim tev uzņemt neparastas bildes, kuras paliks tev atmiņai. Coca-Cola aicina tevi arī jūnija siltos vakarus pavadīt mūsu POP-UP veikalā kopā ar jaunajiem DJ, kas ir iespējams pateicoties Coca-Cola sadarbībai ar Weekend Baltic festivālu.

Katru vakaru plkst. 19.00-21.00, sākot no 10.jūnija un līdz pat 19.jūnijam POP-UP veikalā spēlēs jaunie DJ, kuri sacentīsies par iespēju uzstāties lielākajā Igaunijas brīvdabas mūzikas  pasākumā Weekend Baltic festivālā. Uzvarētājs uzstāsies uz DJ skatuves festivālā 4.-6.augustā.

Coca-Cola POP-UP  veikala atklāšanu ieskandinās Latvijā atpazīstams DJ [EX] DA BASS, kurš  jau  kārtējo gadu ir Weekend festivāla godātais viesis, kā arī modes zīmola QooQoo (Aļonas Bauskas) modes skate, kurā dizaineres jaunā  kolekcija un Coca-Cola stila lietas veidos organiskos vasaras tēlus.  Atklāšanā dizainere prezentēs arī īpašās somas, kas tapušas no ielas pvc banneriem, uzņēmumam Coca-Cola rūpējoties par apkārtējo vidi, materiālu otrreizējo pārstrādi un arī atbildīgās uzņēmējdarbības principiem.  Somas kopā ar pārējo neatkārtojamo veikala sortimentu varēs apskatīt POP-UP veikalā līdz 19.jūnijam.

POP-UP veikals, kas vērs savas durvis Latvijā 9.jūnijā, apmeklētājiem būs pieejams līdz pat  19.jūnijam, katru dienu no plkst. 11.00 līdz 22.00.

Pasteidzies un nāc pie mums kopā ar draugiem un ģimeni! Baudīsim kopā vēsu un atsvaidzinošu Coca-Colu.

Papildu informācija

Jūlija Vasiļjeva, uzņēmuma Coca-Cola pārstāve saziņai ar sabiedrību Latvijā

E.p.Julija.vasiljeva@mmacomms.lv, tālr. 29413906