NESTEA iepazīstina ar sezonas jaunumu - Ziemas tēja: baudiet to karstu vai aukstu

NESTEA, kas ir Baltijas valstu, tostarp arī Latvijas iedzīvotāju, iecienītākā ledus tēja , piedāvā jaunu sezonas garšas pieredzi - labāko izvēli vēsajām ziemas dienām. NESTEA ar ābolu un kanēļa garšu ir melnās tējas ekstrakta, sasildošu ābolu un kanēļa piedevu kombinācija, kas nekavējoties rada siltuma un maiguma sajūtu. Galvenā jaunā dzēriena īpašība – to var dzert gan aukstu, gan karstu.

 

 

Jaunais produkts ar melnās tējas ekstraktu, ābolu un kanēļa piedevu, kas jau no oktobra beigām ir pieejams veikalos 0,5 un 1,5 litru pudelēs, ir sildošs dzēriens aukstiem rudens un ziemas vakariem. NESTEA Ziemas tējai piemīt ne tikai unikāla garša, bet arī tās pielietojums ir neparasts un jauns. Tā garšo labi gan auksta, gan silta un pat ļoti karsta.

“Tagad, kad termometra stabiņš krītas un laika apstākļi kļūst pārāk skarbi, mēs visi kārojam pēc siltuma un maiguma. Aromātiskais NESTEA ar ābolu un kanēļa garšu ir tavs labākais sabiedrotais zem siltās segas, lai atpūstos un uzņemtu spēkus jaunajai dienai. Vienatnē, ar draugiem vai tuviniekiem,” komentē Irina Gailiša, “Nestea” zīmola vadītāja Baltijā.

“Mūsu patērētājiem patīk inovācijas un viņi ir ieinteresēti jaunos risinājumos, kurus piedāvā viņu mīļotākie zīmoli. Tas ir iemesls, kāpēc mēs cenšamies pārsteigt ar oriģinālām garšas variācijām. NESTEA ar ābolu un kanēļa garšu ir novatorisks piedāvājums ledus tēju kategorijā. Mēs ticam, ka jaunais ziemas izdevums lieliski iederēsies mūsu patērētāju mājās,” piebilst Irina Gailiša.