Sadarbībā ar Pasaules dabas fondu labiekārtota atpūtas vieta Engures ezera dabas parkā

Vairāk kā astoņdesmit dalībnieku – “Coca-Cola HBC Latvia” darbinieku kopā ar ģimenes locekļiem - piedalījās maija beigās notiekošajā Engures ezera dabas parka labiekārtošanas darbos, kas tika īstenoti sadarbībā ar Pasaules dabas fondu un Engures pašvaldību.

“Coca-Cola HBC Latvia” jau otro gadu kopā ar Pasaules Dabas Fondu rīko atpūtas vietu labiekārtošanas talkas. Šogad Engures ezera Ornitoloģisko pētījumu centra apkārtnē tika izvietoti koka galdi, soli, kā arī atkritumu tvertnes, kas ļaus atpūtniekiem justies vēl komfortablāk un sniegs iespēju pēc sevis sakopt, atkritumus atstājot speciāli tiem paredzētās tvertnēs.

Pasaules Dabas Fonda Baltijas jūras un saldūdens programmas vadītājs Ingus Purgalis skaidro: “Atpūtas vietu labiekārtošanas talkas ūdenstilpņu tuvumā īpaši aizsargājamās dabas teritorijās vai aizsargjoslās sadarbībā ar “Coca-Cola HBC Latvia” tiek organizētas, lai attīstītu dabai draudzīgākas rekreācijas iespējas mūsu valstī, kā arī mazinātu negatīvās ietekmes uz ūdens ekosistēmu un krastmalas joslu. Jāatgādina, ka tieši ūdenstilpju piekrastēs nereti ir liela dabas daudzveidība, kas ļauj atpūtas baudītajiem vērot arī dažādas sugas un dabas procesus.”

Jāpiebilst, ka pērn sadarbībā ar Pasaules Dabas fondu labiekārtošanas darbi veikti Valmierā, sakopjot un labiekārtojot Jāņa Daliņa pludmali, kas ir arī oficiāla laivotāju pieturvieta.